Znaleziono 0 artykułów
12.10.2020

Gal Gadot zagra Kleopatrę

12.10.2020
Gal Gadot i Liz Taylor jako Kleopatra (Fot. Getty Images)

Gal Gadot podbiła serca publiczności jako Wonder Woman w serii filmów studia DC Comics. W nowym filmie reżyserki superprodukcji Patty Jenkins wcieli się w rolę legendarnej władczyni.

Wytwórnia Paramount Pictures potwierdziła, że Gal Gadot i Patty Jenkins spotkają się ponownie na planie nowego projektu o królowej Egiptu Kleopatrze.

Dotąd najbardziej cenioną odtwórczynią roli Kleopatry  była Elizabeth Taylor w filmie „Kleopatra” w reżyserii Josepha L. Mankiewicza z 1963 roku. Jej rola na stałe zapisała się w popkulturze. Czy Gadot uda się stworzyć postać dorównującą kreacji Taylor?

„Uwielbiam wyruszać w nowe podróże, uwielbiam emocje związane z nowymi projektami, dreszczyk emocji związany z ożywianiem nowych historii. Historię Kleopatry chciałam opowiedzieć od dawna. Jestem wdzięczna za ten wspaniały zespół!!!”, napisała Gadot na Twitterze zaraz po opublikowaniu zapowiedzi filmu przez Deadline Hollywood.

25 grudnia ma się odbyć premiera długo wyczekiwanego filmu, przy którym współpracowały Gadot i Jenkins – „Wonder Woman 1984”.

Gal Gadot, izraelska modelka i aktorka, urodziła się w 1985 roku. Gdy w wieku 18 lat została Miss Izraela, zaczęła się jej kariera w modelingu. W filmie pierwsze kroki stawiała na planie „Szybkich i wściekłych” w 2009 roku. Od tej pory stała się jedną z najbardziej znanych aktorek na świecie.

Jagoda Porębska
Proszę czekać..
Zamknij