Znaleziono 0 artykułów
24.09.2020

Gigi Hadid i Zayn Malik zostali rodzicami

24.09.2020
Gigi Hadid i Zayn Malik (Fot. Getty Images)

W miniony weekend para powitała córeczkę. O porodzie świat dowiedział się z instagramowych postów świeżo upieczonych rodziców.

„Nasza dziewczynka jest z nami, zdrowa i piękna. Nie mogę znaleźć słów by powiedzieć wam jak bardzo jestem szczęśliwy. Miłość, którą czuję do tego małego człowieka, jest nie do opisania. Wdzięczny, że ją znam, dumny, że mogę nazywać ją moją i wdzięczny za życie, które spędzimy razem”, napisał Malik pod instagramowym zdjęciem, przedstawiającym jego rękę delikatnie trzymającą rączkę córki. Chwilę później modelka również udostępniła podobne zdjęcie.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Gigi Hadid (@gigihadid)

 

Gigi Hadid pokazała niedawno ciążową sesję zdjęciową, wykonaną przez duet znajomych fotografów Luigi i Iango. Ciąża nie była medialnie nagłaśniana, co wywołało wiele domysłów na temat rozstania dwójki. Para skupiała się na spokojnym celebrowaniu wspólnie spędzanego czasu.

Hadid i Malik spotykają się ze sobą od 2016 roku. Ich związek jest pełen emocji, para często rozchodziła się, ale szybko godziła. Teraz wyglądają na bardzo szczęśliwych i gotowych na wspólne wychowanie pierwszego dziecka.

Jagoda Porębska
Proszę czekać..
Zamknij