Znaleziono 0 artykułów
28.09.2021

Gillian Anderson w kampanii Loewe

28.09.2021
(Fot. Juergrn Teller)

Aktorka wystąpiła w kampanii marki, która promuje nową odsłonę kultowej torebki. Zdjęcia robił znany fotograf Juergen Teller. 

Najnowsza kampania marki Loewe, inspirowana duchem naszych czasów, jest niezależna, nowoczesna i ceni sobie praktyczność. Do udziału w niej zaproszono artystów, aktorów i muzyków, którzy są symbolem współczesności. Wśród nich jest między innymi aktorka Gilian Anderson, którą od niedawna możemy oglądać w trzecim sezonie serialu „Sex Education”.


Stworzona w 1975 roku “Amazona” to jedna z najbardziej kultowych torebek Loewe. “Powraca z przesłaniem niezależności i inkluzywności w kampanii Juergena Tellera, która wykracza poza kulturę i tożsamość, tworząc kalejdoskopowy portret ludzkości” - możemy przeczytać na oficjalnej stronie marki. Model “Amazona” dostępny jest w różnych wzorach, kolorach i rozmiarach. Torebka jest lekka i posiada odpinany pasek oraz elegancką złotą kłódkę.


Na zdjęciu wykonanym przez Juergena Tellera Gillian Anderson prezentuje czarną torebkę Amazona 28. Oprócz niej w kampanii pojawili się także piosenkarka Justin Vivian, aktorka Tracee Ellis, artystka Anthea Hamilton, aktorka Úrsula Corberó, pisarka Susanna Moore, aktor Nabhaan Rizwan czy wokalistka HyunA.


Dyrektorem kreatywnym najnowszej kampanii Loewe jest Jonathan Anderson. Stylizacje do sesji zdjęciowej przygotował Benjamin Bruno. 

Zuzanna Żelazny
  1. Moda
  2. Premiery
  3. Gillian Anderson w kampanii Loewe
Proszę czekać..
Zamknij