Znaleziono 0 artykułów
28.05.2024
Artykuł partnerski

Wakacyjna przygoda dla całej rodziny w Grano Hotel Solmarina

28.05.2024
Fot. Materiały prasowe

Moc atrakcji, relaks, komfort i otoczenie zachwycającej natury. Nowoczesny hotel z prywatną mariną, malowniczo położony w jednym z najpiękniejszych zakątków Zatoki Gdańskiej. Grano Hotel Solmarina to wymarzone wakacyjne miejsce.

Coraz cieplejsze dni to znak, że najwyższy czas zacząć planować wakacyjny wyjazd. Niezależnie od tego, czy na urlop wybieramy się całą rodziną, czy we dwoje, warto miejsce wypoczynku wybrać tak, by spełniało wymagania wszystkich uczestników pobytu. 

Wcale nie trzeba szukać daleko, ponieważ zachwycające hotele oraz noclegi mamy w odległości najwyżej kilkugodzinnej wyprawy samochodem. Położony w jednym z najpiękniejszych zakątków Zatoki Gdańskiej, w malowniczym Sobieszewie, Grano Hotel Solmarina to wymarzone miejsce na wakacyjną przygodę zarówno dla par, jak i dla całej rodziny. Moc atrakcji, niezwykle bogata oferta SPA i smakowita kuchnia, a do tego zachwycająca przyroda, ułatwiająca relaks natury. Miłośnicy ciszy i spokoju polubią tutejsze leśne ścieżki, którymi można spacerować, kontemplując kojący szum drzew i morza. Wszystko to sprawia, że pobyt w Grano Hotel Solmarina będzie niezapomniany.

Fot. Materiały prasowe

Piękna przyroda, najwyższy komfort, wakacyjne atrakcje

Grano Hotel Solmarina otoczony jest rezerwatami przyrody, pobliski sosnowy las oraz szeroka plaża z delikatnym, drobnym piaskiem pozwalają na nieśpieszne, długie spacery i błogi relaks. Ale hotel to nie tylko oaza natury, ale też położony w niewielkiej odległości od centrum Gdańska nowoczesny obiekt, wyposażony we wszystko, co niezbędne dla najwyższego poziomu komfortu.

Grano Hotel Solmarina zachwyci wszystkich, którym zależy na luksusowych rozwiązaniach, a jednocześnie bliskości przyrody i natury. Tu można się cieszyć ciszą i spokojem, a jednocześnie spędzić dzień pełen wrażeń. Można wybierać z wielu atrakcji – od muzyki na żywo, przez warsztaty baristyczne, po wieczorne ogniska. Spragnieni spokoju mogą wziąć udział w lekcji jogi lub zrelaksować się przy świecach w basenie, z okolic którego rozpościera się piękny widok na marinę. Zajęcia z trenerem personalnym pomogą osiągnąć fitnessowe cele, wszystkim, którzy lubią wodę, spodoba się też aqua aerobik.

Fot. Materiały prasowe

Atrakcje dla całej rodziny w Grano Hotel Solmarina

W Grano Hotel Solmarina coś dla siebie znajdą zarówno dorośli, jak i najmłodsi goście. Bogatą ofertę atrakcji przygotowano specjalnie z myślą o dzieciach. Można wybierać spośród aktywności takich jak lekcje pływania, warsztaty tematyczne czy kulinarne. Hotel jest też przyjazny czworonogom.

Zdecydowanym atutem Grano Hotel Solmarina jest nabrzeże z własnym kapitanatem i prywatna marina, w której można cumować jachty lub łodzie motorowe. W ramach współpracy z renomowaną firmą Premium Yachting w okresie wakacyjnym hotel oferuje wyjątkowy prezent dla wszystkich gości – rejs jachtem po Zatoce Gdańskiej. To doskonała okazja, by poznać Gdańsk i okolice z zupełnie nowej perspektywy. Wystarczy wybrać termin i złożyć rezerwację (w dniu rejsu w recepcji hotelu gość otrzyma specjalny voucher, który należy przekazać skiperowi).

W hotelu mieści się Solmarina Restaurant, specjalizująca się w polskich daniach w ekskluzywnym wydaniu, z wpływami kuchni francuskiej. Warto też odwiedzić luksusowe hotelowe SPA. Podczas relaksujących masaży i zabiegów pielęgnacyjnych łatwo zapomnieć o problemach.

Fot. Materiały prasowe

Wieczorami można odwiedzać klimatyczny Sunset Bar, który zapewnia nie tylko wyśmienite koktajle, ale też piękne zachody słońca. Wszystko to sprawia, że Grano Hotel Solmarina jest jak nadmorski raj, w którym zakocha się każdy, bez względu na wiek.

Natalia Jeziorek
  1. Styl życia
  2. Miejsca
  3. Wakacyjna przygoda dla całej rodziny w Grano Hotel Solmarina
Proszę czekać..
Zamknij