Znaleziono 0 artykułów
06.07.2021

Gwen Stefani wzięła ślub w sukni Very Wang

06.07.2021
Fot. Jeremy Bustos

Gwen Stefani i Blake Shelton poznali się na planie amerykańskiego programu muzycznego „The Voice” w 2014 roku. Po prawie siedmiu latach związku para wzięła ślub na ranczu wokalisty country w Oklahomie. Na uroczystą ceremonię Gwen Stefani założyła szyte na miarę suknie od Very Wang.

Zakochani Gwen Stefani i Blake Shelton urządzili kameralną ceremonię, na którą zaprosili jedynie najbliższych. W niewielkiej kapliczce ślubowali sobie miłość do końca życia. Gwen Stefani stanęła na ślubnym kobiercu po raz drugi – w 2002 roku wyszła za wokalistę Gavina Rossdale’a, który później wielokrotnie zdradzał piosenkarkę. Po uzyskaniu rozwodu kościelnego artystka mogła związać się z ukochanym Sheltonem, który rozwiódł się z pierwszą żoną, Mirandą Lambert.

Fot. Jeremy Bustos

Panna młoda wystroiła się w uszyte na zamówienie kreacje od projektantki Very Wang. Na ślub założyła długą, wykonaną z białego jedwabiu suknię z dekoltem w kształcie serca. Włosy piosenkarki zdobił welon z ręcznie wyszytymi imionami jej dzieci – Kingstonem, Zumą i Apollo oraz imionami zakochanej pary. Podczas przyjęcia ślubnego przebrała się w oryginalną stylizację – jedwabna góra bez ramiączek łączyła się z tiulową mini. Sukienka została ozdobiona kryształami i cekinami, na hafcie wyszyto zakochane ptaszki symbolizujące parę, otoczone trzema małymi ptaszkami ukazujące dzieci Gwen.

Fot. Jeremy Bustos

Na Instagramie gwiazda pochwaliła się zdjęciami ze ślubu i napisała: „July 3rd 2021 dreams do come true. @blakeshelton i love you” („3 lipca 2021 roku marzenia się spełniają. @blakeshelton, kocham cię”.

Aleksandra Kupras
  1. Styl życia
  2. Społeczeństwo
  3. Gwen Stefani wzięła ślub w sukni Very Wang
Proszę czekać..
Zamknij