Znaleziono 0 artykułów
05.09.2022

Gwiazdy na konferencji prasowej filmu „Nie martw się, kochanie”

05.09.2022
Harry Styles, Olivia Wilde, Gemma Chan i Chris Pine na konferencji prasowej filmu „Nie martw się, kochanie” (Fot. Getty Images)

Wenecka premiera najnowszego filmu Olivii Wilde odbywa się w cieniu skandalu. W niedawnym wywiadzie dla magazynu „Variety” reżyserka opowiedziała o powodach zwolnienia Shii LaBeoufa z produkcji, którego zastąpił ostatecznie Harry Styles. Wilde oraz część obsady pojawili się w Wenecji na oficjalnej konferencji prasowej. Premiera „Nie martw się, kochanie” już dziś wieczorem.

Shia LaBeouf odniósł się do oskarżeń Olivii Wilde, twierdząc, że sam zrezygnował z roli. Stanowisko aktora potwierdza wypuszczony do sieci film, na którym reżyserka próbuje nakłonić go do tego, żeby nie odchodził z produkcji. Aktor podzielił się także mailem, który wysłał do Wilde, tłumacząc swoją decyzję nakładającymi się terminami i innymi zobowiązaniami.

Olivia Wilde mimo PR-owego chaosu przyleciała do Włoch, gdzie trwa 79. Festiwal Filmowy w Wenecji. Na konferencji prasowej pojawiła się w zielonym komplecie, który uzupełniła czarnymi kozakami. Harry Styles wybrał luźne granatowe spodnie, kremową marynarkę w pionowe pasy, biały T-shirt oraz niebieską apaszkę. Gemma Chan złote spodnie cargo zestawiła z krótkim topem, a Chris Pine do czerwonych spodni dobrał kremową koszulę i marynarkę w marynarskim stylu.

Na evencie zabrakło Florence Pugh, odtwórczyni głównej roli. W kuluarach mówi się o konflikcie między nią a reżyserką. Aktorka ma jednak pojawić się na oficjalnej premierze wieczorem 5 września.

„Nie martw się, kochanie” trafi do kin 23 września 2022 roku. Film opowiada o małżeństwie mieszkającym w utopijnej społeczności w latach 50.

1/4 Olivia Wilde

2/4 Harry Styles

3/4 Gemma Chan

4/4 Chris Pine

Redakcja Vogue.pl
Proszę czekać..
Zamknij