Znaleziono 0 artykułów
11.05.2020

Hailey Bieber: Ulubione dżinsy pożyczam z męskiej szafy

11.05.2020
Hailey Bieber (Fot. Getty Images)

Czasami nosi je z ogromną motocyklową kurtką ze skóry, kiedy indziej z elegancką marynarką, albo – jak na zeszłorocznej Coachelli – przełamuje je gorsetowym topem. Hailey Bieber, która razem z Jadenem Smithem została bohaterką najnowszej kampanii Levi’s, opowiada nam o swoich ulubionych dżinsach i talentach, jakie rozwinęła w sobie podczas kwarantanny.

Dlaczego styl Hailey Bieber zyskał naśladowczynie na całym świecie? Bo nie daje się zamknąć w określonych ramach. Modelka i żona Justina Biebera potrafi być szalenie zmysłowa, ale do perfekcji opanowała też włączanie do swoich stylizacji elementów mody sportowej, vintage i męskiej. Do niektórych projektów ma jednak szczególną słabość. Obszerne, motocyklowe kurtki, flanelowe koszule w kratę, które często nosi jako sukienki, marynarki, długie, dwurzędowe płaszcze i dżinsy – czasami z prostą nogawką, czasami oversize’owe, w kolorze indygo, błękitu i czerni… Nic dziwnego, że jej współpraca z marką Levi’s przynosi obopólne korzyści. Wspólnie z Jadenem Smithem została właśnie gwiazdą najnowszej kampanii amerykańskiej marki – pełnej radości i koloru, a utrzymanej w beztroskim klimacie Woodstocku.

Hailey Bieber w kampanii Levi's (fot. materiały prasowe)

Miłość do levisów Hailey ma we krwi. Jako nastolatka podkradała je z szafy taty, aktora Stephena Baldwina. – Już wtedy uwielbiałam wszystko, co było ovsersize’owe – śmieje się modelka. – Nosiłam więc jego koszulki, dżinsowe  kurtki i klasyczne pięćset jedynki. Kultowy model od amerykańskiej marki Bieber kocha zresztą do dziś – są ponadczasowe, niezniszczalne i idealnie komponują się z jej eklektycznym stylem. Zresztą zapytana o to, czego szuka i czego oczekuje od dżinsów w pierwszej kolejności, odpowiada krótko: – Muszę wiedzieć, że będzie to para, którą będę mogła nosić bez końca.

Hailey Bieber (Fot. Getty Images)

Bieber jest wierna klasykom, ale lubi też współczesne wariacje na ich temat. Na przykład dżinsowe szorty, które ma na sobie w kampanii. Najnowsza sesja wizerunkowa Levi’s miała zadebiutować podczas tegorocznej Coachelli – festiwalu, z którym amerykańska marka jest od kilku lat bardzo blisko związana. Zamiast tego zaprezentowana została w czasie pandemii. Nawiązując klimatem do atmosfery kultowego Woodtocku, Levi’s chce, żebyśmy sięgnęli po najlepsze wspomnienia związane z muzyką.

Hailey czas przymusowej izolacji spędza z rodziną. I nie narzeka na brak zajęć. Wraz z Justinem rozpoczęli niedawno emisję dokumentu „The Biebers On Watch”, który pokazuje kulisy ich małżeństwa. Modelka oddaje się też bardziej domowym czynnościom – odkryła w sobie pasję do pieczenia. Czy następny będzie więc dla pani Bieber internetowy program kulinarny? Czas pokaże.

 

 

Michalina Murawska
Proszę czekać..
Zamknij