Znaleziono 0 artykułów
24.03.2022

Harry Styles promuje nowy album w kreacji Molly Goddard

24.03.2022
Fot. Getty Images

Trzy lata po premierze krążka „Fine Line” ukaże się kolejna solowa płyta Harry’ego Styles’a. 23 marca wokalista opublikował na Instagramie okładkę albumu „Harry’s House” i ogłosił, że ukaże się on 20 maja tego roku. 

Harry Styles największą rozpoznawalność zyskał w 2010 roku, dzięki dołączeniu do boys bandu One Direction, stworzonego przez jurora programu „X-Factor” Simona Cowella. Zespół, do którego należeli też Niall Horan, Liam Payne, Louis Tomlinson i Zayn Malik, zajął trzecie miejsce w popularnym show. Nagrali pięć albumów studyjnych. W 2016 grupa wstrzymała działalność, a jej członkowie rozpoczęli solowe kariery. 

Styles pierwszy solowy album „Harry Styles” wydał w 2017 roku. Dwa lata później nagrał drugi krążek, „Fine Line”, który przyniósł mu trzy nominacje do Grammy. 

Zapowiedź najnowszej płyty, „Harry’s House” wokalista rozpoczął już tydzień temu, promując w mediach społecznościowych profil o nazwie „You Are Home”. W internecie pojawiła się także tajemnicza strona „YouAreHome.co”, na której widniały tylko drzwi; po najechaniu na nie kursorem otwierały się, pokazując różne obrazy, a dziś widnieje za nimi okładka nowej płyty Styles’a, a jednocześnie jest to przekierowanie do trailera albumu.

Na surrealistycznej okładce, sfotografowanej przez Hannę Moon, widzimy minimalistyczne pomieszczenie, urządzone meblami z połowy ubiegłego wieku. Harry spogląda z zadumą na podłogę, a raczej sufit, odwróconego do góry nogami pokoju. 
Wokalista, znany z zamiłowania do mody, i tym razem zachwycił stylizacją. Muzyk postawił na lnianą koszulę z kołnierzykiem w stylu Piotrusia Pana i dzwony. Ubrania pochodzą z kolekcji Molly Goddard na wiosnę-lato 2022. Stroje londyńskiej projektantki noszą takie gwiazdy, jak Rihanna, czy Jodie Comer w serialu „Obsesja Eve”, a niedawno kreatorka wprowadziła do oferty odzież męską.

Aleksandra Kupras
  1. Kultura
  2. Sztuka
  3. Harry Styles promuje nowy album w kreacji Molly Goddard
Proszę czekać..
Zamknij