Znaleziono 0 artykułów
11.08.2022

„House of Hammer”: Zwiastun dokumentu o Armiem Hammerze

11.08.2022
Fot. Getty Images

Discovery wyprodukuje trzyodcinkowy serial dokumentalny o molestowaniu i innych nadużyciach, jakich miał dopuścić się aktor. W produkcji wezmą udział byłe partnerki Hammera, członkowie jego rodziny i osoby, które miały zetknąć się z przemocą ze strony aktora.

W 2020 roku kariera Armiego Hammera była klasycznym przykładem hollywoodzkiego sukcesu: aktor miał na koncie role w „Kryptonimie U.N.C.L.E.”, „Jeźdźcu znikąd” czy filmie „Tamte dni, tamte noce”. Na początku 2021 roku pojawiły się jednak pierwsze oskarżenia pod jego zarzutem: ujawniono jego wiadomości, w których opisywał swoje kanibalistyczne fetysze. W tym samym roku został oskarżony o gwałt przez kobietę z Los Angeles. Powoli na temat sadystycznych fantazji aktora zaczęło wypowiadać się coraz więcej kobiet. Hammer zaprzeczył wszystkim zarzutom. Teraz, trzyodcinkowy dokument „House of Hammer”, wyprodukowany przez Discovery+ oddaje głos osobom, które miały styczność z rzekomym brutalnym zachowaniem ze strony aktora.


Na ekranie będzie można zobaczyć, między innymi byłe partnerki aktorka, Courtney Vucekovich oraz Julię Morrison, które w zapowiedzi dokumentu dzielą się niepokojącymi wiadomościami tekstowymi i głosowymi, w których aktor sugerował, że jest „w 100 proc. kanibalem” lub opowiadał o fantazjach związanych z upokarzaniem partnerek, które miało być „dowodem miłości”.

Co ważne, jak mówi jeden z komentatorów, sadystyczne, kontrolujące zachowania nie biorą się znikąd. Wobec tego, Discovery poświęci także czas rodzinie aktora, w której kryminalne czyny nie są rzadkie – za morderstwo został skazany prapradziadek aktora, Julius Hammer, natomiast oskarżony Julian Hammer, inny członek rodziny, uniknął wyroku. W 2015, córka Juliana, Casey, wydała książkę, w której oskarżyła ojca o molestowanie seksualne. Ona również pojawi się w dokumencie.

„Oskarżenia o gwałt i molestowanie wniesione przeciwko Armiemu Hammerowi w ostatnich latach to wierzchołek góry lodowej, jeśli weźmiemy pod uwagę całą jego rodzinę”, stwierdził Jason Sarlanis z Discovery w oświadczeniu. Dodał także, że ma nadzieję, że dokument pokaże siłę występujących w nim kobiet, które odważyły się wystąpić przeciwko aktorowi.

Dokument ukaże się 2 września na Discovery+. Zobaczcie jego zapowiedź.

Iga Trydulska
Komentarze (1)

Tomasz Humięcki13.08.2022, 05:19
No dobra... Troche jestem ciekawy i wlasciwie mysle ze za tą historia jest coś bardzo mrocznego i niepokojącego w kontekście całego celebryckiego biznesu. Ścianki nagrody fundację festiwale moda....nikomu nie przeszkadzały plotki o poczynaniach anglosaskiego dream boy Hollywoodu. Obserwowałem jego profil na IG....przytulanki z aktorami i aktorkami, wspólne zabawy z dziećmi i była żona.....I nagle pach.....kanibal gwałciciel po prostu menda.....zerwane kontrakty, oskarżenia. Ciekawi mnie co tu soe zadziało....historia przypomina Billa Cosby tylko na miarę 2022 roku....mocniej i bardziej szczegółowo. Podobny początek historii spotkal Ricky Martina chwilę temu i zachodzę w głowę jak to jest ze nikomu nie przeszkadza ze smierdzi dopóki ktoś nie powie ze nasz gosc puścił bardzo śmierdzącego bąka. Nie żal mi tego pana bo liczę się z tym że może być w tym choćby kropla prawdy co czynię te historie naprawdę mroczna...natomiast show business który bardzo oparł się na social mediach mam wrażenie że przebija powoerzchnie patologii o jakieś 40km w głąb. Obejrze i co pozostanie....pewnie nie małe zdziwienie....ale koniec końców to jednak aktor który jest tylko kolejna rybka w tej gigantycznej lawicy.
Proszę czekać..
Zamknij