Znaleziono 0 artykułów
16.02.2022

Film dokumentalny o JLo na Netfliksie

16.02.2022
Jennifer Lopez (Fot. Getty Images)

Wszystkie moje marzenia zaczęły się spełniać po 50. urodzinach – mówi Jennifer Lopez w wywiadzie dla „New York Timesa” zapowiadającym film dokumentalny Netfliksa.

Jennifer Lopez w ostatnim wywiadzie dla „New York Timesa” zapowiedziała powstanie netfliksowego filmu dokumentalnego o jej karierze. Gwiazda, która w 2019 roku świętowała 50. urodziny, uważa, że w ostatnich latach wszystkie jej marzenia zaczęły się spełniać. Za rolę Ramony w „Ślicznotkach” Lorene Scafarii otrzymała drugą w karierze nominację do Złotego Globu. Dużym sukcesem okazała się również trasa koncertowa „It’s my party”. W tym samym czasie wokalistka pokazała się na wybiegu Versace w odświeżonej wersji jungle dress z 2000 roku.

W tym roku sukcesy święci komedia romantyczna „Wyjdź za mnie”. JLo nigdy nie była też szczęśliwsza w życiu prywatnym – od kilku miesięcy znów spotyka się z miłością swojego życia, Benem Affleckiem. – Chciałabym pokazać, że kobiet po pięćdziesiątce nie można spisywać na straty – mówi Lopez. – W miarę upływu czasu stajesz się coraz lepsza, dopóki pozostajesz otwarta na rozwój – dodaje gwiazda, która dla wielu dziewczyn stała się przykładem self-made woman, ikony stylu i supergwiazdy, która każdym kolejnym krokiem udowadnia, że należy do pierwszej ligi show-biznesu

 

Weronika Kochel
  1. Kultura
  2. Kino i TV
  3. Film dokumentalny o JLo na Netfliksie
Proszę czekać..
Zamknij