Znaleziono 0 artykułów
12.05.2022

Hubert Urbański u „Kreatorów Wizerunku”

12.05.2022
Fot. Materiały prasowe

Projekt Magdaleny Marcinek i Anny Bowszy, „Kreatorzy Wizerunku”, niedawno gościł Huberta Urbańskiego. Spotkanie, na którym jak zwykle nie zabrakło wielu niesamowitych atrakcji odbyło się w poznańskiej restauracji F…ing Delicious.

Anna Bowsza jest dziennikarką, organizatorką eventów oraz sesji wizerunkowych, a Magdalena Marcinek od 15 lat związana jest z branżą mody i urody, produkuje teledyski, sesje zdjęciowe oraz reklamy. Te dwie, odważne i energiczne kobiety stworzyły wyjątkowy projekt, którego założeniem jest łączenie ludzi ze świata mody, filmu, sztuki i biznesu. Ania i Magda organizują wystawy, warsztaty, a przede wszystkim spotkania z gwiazdami. Do tej pory w „Kreatorach Wizerunku” udział wzięli, m.in.: Paulina Smaszcz, Rafał Zawierucha, Olivier Janiak i Tomek Olejniczak.

W marcu, w poznańskiej restauracji F…ing Delicious, odbyło się spotkanie z Hubertem Urbańskim, który przez prawie dwie godziny opowiadał o swojej karierze zawodowej i planach na przyszłość. W trakcie wystąpienia nie zabrakło również wielu zabawnych anegdot. Czas umilały przygotowane przez sommelierów ze Squad Whisky drinki. Dla fanów motoryzacji BMW Inchcape Polska przygotowało pokaz swoich najnowszych modeli: motocyklu R18 oraz aut BMW serii 4 i 7. Ponadto Firma SunewMed+ zaprezentowała podczas spotkania swoje produkty, Agnieszka Żak opowiedziała o MyCollagenLift, a MOOJ Optyk pokazał najnowszą kolekcję okularów przeciwsłonecznych. Nie zabrakło także Good Time Day Spa, zwycięzców konkursu Vogue Beauty Awards 2021 w kategorii SPA & Wellnes – miejsca.

Magdalenę Marcinek i Annę Bowszę na wydarzenie ubrała marka City Code Anna Grygier. 

Partnerem spotkania było Centrum Handlowe Posnania.

Zuzanna Łukaszewska
Proszę czekać..
Zamknij