Znaleziono 0 artykułów
07.12.2022

Hugh Grant i Kate Winslet razem na ekranie

07.12.2022
Fot. Getty Images

Dobra wiadomość dla fanów Hugh Granta i Kate Winslet. Aktorzy wystąpią razem w serialu „Pałac” produkcji HBO. Scenariusz napisze autor nagradzanej „Sukcesji”, Will Tracy.

Hugh Grant wystąpi gościnnie w limitowanej serii „Pałac”. O fabule, której akcja dziać ma się w murach pałacu należącego do autorytarnego reżimu, niewiele jeszcze wiadomo. Funkcję scenarzysty i producenta wykonawczego serialu objął Will Tracy, a za kamerami stanie Stephen Frears („Niebiezpieczne związki”, „Tajemnica Filomeny”). Kate Winslet nie tylko zagra główną rolę, ale będzie również producentką serii. Na ekranie pojawią się też Matthias Schoenaerts i Andrea Riseborough.

„Pałac” będzie czwartym serialem HBO, w którym Kate Winslet zagra główną rolę. Wcześniej aktorka wystąpiła w takich produkcjach jak „Mare z Easttown” i „Mildred Pierce”. W czerwcu ogłoszono, że pojawi się także w limitowanej serii „Trust” opartej na powieści Hernana Diaza o tym samym tytule. 

Pierwsze zdjęcie Kate Winslet na planie serialu "Pałac" (Fot. HBO Max)

Hugh Grant zagrał wcześniej w miniserialu HBO „Od nowa”. Rola oddanego męża ambitnej terapeutki (Nicole Kidman) przyniosła mu nominację do Złotego Globu.

Aleksandra Kupras
Proszę czekać..
Zamknij