Znaleziono 0 artykułów
07.12.2022

Hugh Grant i Kate Winslet razem na ekranie. Wystąpią w serialu HBO Max „Reżim”

07.12.2022
Fot. Getty Images

Dobra wiadomość dla fanów Hugh Granta i Kate Winslet. Do sieci właśnie trafił oficjalny zwiastun serialu „Reżim” z ich udziałem. Za scenariusz produkcji odpowiada autor nagradzanej „Sukcesji”, Will Tracy. Sześcioodcinkowa produkcja będzie miała swoją premierę 4 marca w HBO i HBO Max.

Serial obrazuje codzienność autorytarnego reżimu, który zaczyna chylić się ku upadkowi. Zamknięta w pałacu kanclerz Elena Vernham (Kate Winslet), powoli traci zmysły. Zwraca się więc do nieprzewidywalnego żołnierza, Herberta Zubaka (Matthias Schoenaerts).

Poza tym o produkcji wiadomo niewiele. Funkcję scenarzysty i producenta wykonawczego serialu objął Will Tracy, a za kamerami stanęli Stephen Frears („Niebiezpieczne związki”, „Tajemnica Filomeny”) i Jessica Hobbs. Kate Winslet nie tylko zagrała główną rolę, ale jest również producentką serii. Na ekranie towarzyszą jej Matthias Schoenaerts i Andrea Riseborough. Gościnnie pojawia się także Hugh Grant.

(Fot. materiały prasowe)

„Reżim” jest czwartym serialem HBO, w którym Kate Winslet zagrała główną rolę. Wcześniej aktorka wystąpiła w takich produkcjach jak „Mare z Easttown” i „Mildred Pierce”. W 2022 roku ogłoszono, że pojawi się także w limitowanej serii „Trust” opartej na powieści Hernana Diaza o tym samym tytule. 

 

Hugh Grant zagrał wcześniej w miniserialu HBO „Od nowa”. Rola oddanego męża ambitnej terapeutki (Nicole Kidman) przyniosła mu nominację do Złotego Globu.

 

Aleksandra Kupras
Proszę czekać..
Zamknij