Znaleziono 0 artykułów
05.12.2022

Kate Winslet w wariacji na temat garnituru

05.12.2022
Kate Winslet na premierze filmu „Avatar: Istota wody” (Fot. Getty Images)

James Cameron i obsada jego bardzo oczekiwanego filmu „Avatar: Istota wody” rozpoczęli w Londynie promocyjne tournée produkcji. W spotkaniach z prasą wzięła udział Kate Winslet. Na czerwonym dywanie pozowała w wariacji na temat garnituru.

Kate Winslet i James Cameron znów łączą siły. Aktorka, która ponad dwadzieścia lat temu występowała u boku Leonardo DiCaprio w kultowym i wielokrotnie nagradzanym „Titanicu”, tym razem gra w sequelu filmu „Avatar”. – Czuję się bardzo wdzięczna. Nie jest tajemnicą, że Jim jako filmowiec to perfekcjonista, nic się nie zmieniło w tej kwestii. Właśnie dlatego jego filmy są precyzyjne w każdym, najdrobniejszym szczególe – mówiła Winslet w wywiadzie dla portalu empireonline.com.

4 grudnia reżyser i obsada produkcji wzięli udział w Londynie w wydarzeniu, poprzedzającym światową premierę drugiej części „Avatara”. Film trafi na ekrany kin 16 grudnia.

Kate Winslet podczas pierwszego spotkania wokół filmu, zorganizowanego dla prasy i fotografów, inspirując się graną przez siebie postacią, postawiła na mocną stylizację, w której minimalizm łączy się z zadziornością.

Otwarta na modowe eksperymenty aktorka tym razem założyła czarne skórzane spodnie, botki na obcasie, marynarkę i białą satynową koszulę. Stylizację wyróżniły delikatne detale, takie jak długi złoty naszyjnik i cienka satynowa apaszka.

Kate Winslet na premierze filmu „Avatar: Istoty wody” (Fot. Getty Images)

Kate Winslet nie pierwszy raz wybiera na oficjalną okazję wariację na temat klasycznego garnituru. Pozowała w białym total looku w podobnym stylu na premierze „Drogi do zatracenia” Sama Mendesa w 2002 roku, a w czarnym komplecie garniturowym i szpilkach Christiana Louboutina w 2015 roku.

Pierwsza część „Avatara” miała premierę w 2009 roku. Po trzynastu latach James Cameron powraca z sequelem, zatytułowanym „Avatar: Istota wody”. W rolach głównych znów zobaczymy Zoe Saldanę i Sama Worthingtona, powrócą też Sigourney Weaver i Stephen Lang. Kate Winslet debiutuje w tym filmowym świecie Camerona.

Julia Lubecka
Proszę czekać..
Zamknij