Znaleziono 0 artykułów
15.04.2024

Premiera wegańskich lakierów hybrydowych od Inglot bez składników HEMA

15.04.2024
Premiera wegańskich lakierów hybrydowych od Inglot bez składników HEMA. (Fot. Materiały prasowe)

Kolekcja lakierów hybrydowych to nowość w portfolio marki Inglot. Wyróżnia się nie tylko szeroką paletą kolorystyczną, ale przede wszystkim prostym, wegańskim składem. Jakość, trwałość i bezpieczeństwo to trzy kluczowe cechy nowej linii.

Formuła wolna od składników HEMA oraz di-HEMA została stworzona z myślą o skórze skłonnej do alergii i podrażnień. Związki te za sprawą swojej niewielkiej masy cząsteczkowej, przenikają przez barierę hydrolipidową skóry, w efekcie zwiększając ryzyko wystąpienia uczuleń. Wykluczenie ich ze składu sprawia, że produkt jest bezpieczny dla paznokci, a jakością nie odbiega od klasycznych hybryd.

Kolekcja lakierów hybrydowych to nowość w portfolio marki Inglot. (Fot. Materiały prasowe)

Kolory lakierów hybrydowych Inglot

Rozmaitość kolorów to znak rozpoznawczy marki Inglot, a nowa kolekcja jest tego kolejnym dowodem. Starannie dobrana paleta kolorystyczna składa się z 20 odcieni. Od delikatnych pasteli, poprzez intensywne róże i czerwienie, aż po głęboki burgund, granat i czerń. Szeroka gama barw pozwala na tworzenie różnorodnych stylizacji czy kombinacji kolorystycznych. To zachęta do eksperymentowania i wyrażania swojego stylu.

Kolekcję lakierów uzupełniają dwie bazy oraz top. Baza hybrydowa, dostępna w dwóch wersjach, zapewnia przygotowanie paznokci przed malowaniem. Pierwsza, podstawowa ułatwia aplikację lakieru i gwarantuje długotrwały efekt. Natomiast baza w wersji keratynowej to propozycja dla osób zmagających się z problemem łamliwych paznokci. Wzbogacona keratyną wykazuje działanie pielęgnacyjne – wzmacnia płytkę paznokcia i wspomaga regenerację. Top hybrydowy to produkt przeznaczony do ostatniego kroku manicure. Jego zadaniem jest przedłużenie trwałości lakieru oraz nadanie intensywnego połysku.

Polska marka Inglot wprowadza do swojej oferty lakiery hybrydowe w 20 kolorów, dwie bazy pod hybrydę oraz top wykańczający hybrydowy manicure. (Fot. Materiały prasowe)

Na uwagę zasługuje również elegancki design produktów. Zamknięte w minimalistycznych butelkach wpisują się w estetykę marki.

Wiktoria Melaniuk
  1. Uroda
  2. Premiery urodowe
  3. Premiera wegańskich lakierów hybrydowych od Inglot bez składników HEMA
Proszę czekać..
Zamknij