Znaleziono 0 artykułów
29.09.2021

Inspirująca stylizacja: Księżna Catherine na premierze “Nie czas umierać”

29.09.2021
Książę William i księżna Kate (Fot. Getty Images)

Księżna Catherine pojawiła się na premierze najnowszego filmu o Jamesie Bondzie w długiej, złotej sukni.

Na oficjalnej premierze “Nie czas umierać” w londyńskim Royal Albert Hall nie mogło zabraknąć rodziny królewskiej. Na uroczystości pojawili się książe Karol razem z księżną Camillą oraz książę William i księżna Catherine, która zachwyciła swoją stylizacją.

Księżna miała na sobie przezroczystą kreację Jenny Packham ze wszytą peleryną, poduszkami w ramionach i złotymi cekinami. Uzupełnieniem stylizacji były złote czółenka. Włosy upięła w elegancki kok, który odsłaniał duże, złote kolczyki. Z kreacją doskonale współgrał klasyczny makijaż.

Od lewej: księżna Kate, książę William, księżna Camilla, książę Karol (Fot. Getty Images)

Przed projekcją filmu księżna porozmawiała z Phoebe Waller-Bridge - scenarzystką najnowszej produkcji o Bondzie, aktorami Lashaną Lynch i Benem Whishawem oraz wokalistką Billie Eilish i jej bratem Finneasem, którzy wspólnie nagrali piosenkę do filmu pt. “No Time To Die”.

Oprócz gwiazd kina i rodziny królewskiej na londyńskiej premierzę “Nie czas umierać” pojawili się również również członkowie sił zbrojnych i pracownicy systemu ochrony zdrowia z Wielkiej Brytani, którzy zostali zaproszeni na uroczystość w ramach podziękowania za ich pomoc w czasie pandemii.

Zuzanna Żelazny
Proszę czekać..
Zamknij