Znaleziono 0 artykułów
06.10.2021

Inspirująca stylizacja: Księżna Kate w sukience Zary

06.10.2021
Księżna Kate (Fot. Getty Images)

Księżna Kate na rozmowy z naukowcami na Uniwersytecie Londyńskim założyła sukienkę Zary. Nosiła ją już wcześniej, podczas jednego z oficjalnych spotkań.

Księżna Cambridge podchodzi do mody w sposób zrównoważony, nie wyrzuca stylizacji po jednym wyjściu. Sukienkę midi Zary nosiła już w już w styczniu 2020 roku, podczas wizyty w Bradford. Zestawiła ją wtedy z płaszczem od Alexandra McQueena. Na tegoroczne spotkanie w Uniwersytecie Londyńskim do plisowanej kreacji z paskiem i kokardą dobrała popielate szpilki od Hugo Bossa.

Czołowi naukowcy pracujący w Uniwersytecie Londyńskim zajmą się badaniami nad znaczeniem pierwszych pięciu lat życia dziecka w jego rozwoju. Program badawczy „Children of the 2020s” ma pomóc zrozumieć, w jaki sposób czynniki, takie jak środowisko domowe oraz najbliższe otoczenie wpływają na społeczny, poznawczy, wczesny rozwój językowy dziecka, a także na jego zdrowie psychiczne. Badaniom zostanie poddanych ponad 8000 dzieci urodzonych w kwietniu, maju i czerwcu tego roku. Obserwacje rozpoczną się w styczniu 2022 roku.

(Fot. Getty Images)

Wczesne dzieciństwo kształtuje dorosłe życie i kiedy dowiemy się więcej o tym procesie, łatwiej będzie nam zrozumieć, co jako społeczeństwo powinniśmy zrobić, aby wpłynąć na szczęście i zdrowie najmłodszych pokoleń. (…) Jestem zaangażowana we wspieranie dogłębnych badań w tej ważnej dziedzinie i zachwycona, że mogę spotkać się ze wszystkimi, którzy są zaangażowani w ten projekt na tak wczesnym etapie – powiedziała księżna Kate, ubrana w strój formalny, a jednocześnie prosty.

Aleksandra Kupras
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Inspirująca stylizacja: Księżna Kate w sukience Zary
Proszę czekać..
Zamknij