Znaleziono 0 artykułów
23.06.2021

Inspirująca stylizacja: Księżna Kate w tenisówkach

23.06.2021
Księżna Kate (Fot. Getty Images)

Księżna Kate odwiedziła Muzeum Historii Naturalnej w Londynie. Na zwiedzanie wybrała denimowe spodnie & Other Stories i ekologiczne sneakersy.

We wtorek księżna Cambridge dołączyła do uczniów szkoły podstawowej St. Mary of the Angels podczas zajęć przyrodniczych zorganizowanych w ogrodach rozciągających się wokół muzealnego kompleksu. Razem z dziećmi uczestniczyła w specjalnych lekcjach, które mają na celu zachęcenie najmłodszych do bliższego kontaktu z naturą. Poznała także szczegóły najnowszego projektu Muzeum – planowane jest przekształcenie pobliskich połaci zieleni w nowoczesne centrum badawcze.

Kate ulubione szpilki z zamszu zamieniła na wegańskie tenisówki marki Veja wykonane z ekologicznych materiałów (w tym organicznej bawełny, dziko rosnącego kauczuku i odpadów ryżowych) zgodnie z zasadami zrównoważonej produkcji. Sportowe buty połączyła z taliowaną marynarką Chloé, białym t-shirtem od Ralpha Laurena i luźnymi dżinsami &Other Stories.

Księżna podarowała uczniom miód z pasiek w rezydencji Anmer Hall w Nortfolk, gdzie wypoczywa wraz z mężem, księciem Williamem oraz trójką dzieci. Jak się okazuje pasja do pszczelarstwa łączy wszystkie pokolenia Middletonów, o czym w niedawnym wywiadzie dla „Daily Mail” wspomniał brat Kate, James. – Wielu wie, że kochamy psy, ale niewielu, że uwielbiamy pszczoły. Na moje 24. urodziny rodzice oraz moje siostry, Catherine i Pippa podarowali mi najcudowniejszy prezent, jaki można sobie wyobrazić – kolonię tysiąca pszczół miodnych – mówił.

Pola Dąbrowska
Proszę czekać..
Zamknij