Znaleziono 0 artykułów
19.12.2022

Topestetic.pl: Sklep dla miłośniczek pielęgnacji

19.12.2022
Fot. Materiały prasowe

Sklep Topestetic.pl powstał z miłości do piękna. W ofercie znajdziemy polecane przez dermatologów kosmetyki. Dodatkowy atut? Bezpłatne porady z kosmetologami.

Topestetic.pl to idealne miejsce dla miłośniczek pielęgnacji skóry. W sklepie internetowym znajdziemy wyselekcjonowane dermokosmetyki polecane przez dermatologów, lekarzy medycyny estetycznej i kosmetologów. Wśród nich znalazły się takie marki jak Jan Marini, Dermomedica, Sesderma, Biologique Recherche, czy Cell Fusion C.

Fot. Materiały prasowe

Oferta jest bardzo bogata. Strona topestetic.pl została zaprojektowana w bardzo przemyślany sposób – znajdziemy tutaj wydzielone sekcje z kosmetykami spełniającymi konkretne potrzeby skóry. Jeśli mamy problem z wyborem najlepszej opcji, sklep oferuje bezpłatne porady kosmetologów, którzy po krótkiej konsultacji przygotowują indywidualny plan pielęgnacyjny. Wysyłka i zwroty są zawsze darmowe, a do każdego zamówienia dokładane są spersonalizowane próbki oraz miły upominek. 

Topestetic stawia również na edukację. Na blogu znajdziemy polecenia najlepszych kosmetyków oraz artykuły o tym, jak pielęgnować skórę.

Aleksandra Kupras
Proszę czekać..
Zamknij