Znaleziono 0 artykułów
26.09.2023

Jak Selena Gomez stylizuje szary garnitur? Must have sezonu łączy z widocznymi bokserkami

26.09.2023
Selena Gomez (Fot. Getty Images)

Selena Gomez właśnie dołączyła do grona fanek power dressingu. Must have jesieni, szary garnitur, nosi z widocznymi bokserkami, lansując dwa jesienne trendy naraz.

Szary garnitur to must have jesieni

Jednym z największych trendów jesieni 2023 jest power dressing, a nie mniejszym – szarości. Nic więc dziwnego, że szary garnitur to must have sezonu. Noszą go już także największe gwiazdy. Scarlett Johansson na imprezę z okazji premiery nowej linii swojej marki The Outset założyła właśnie elegancki, trzyczęściowy szary garnitur z Mango. Na taki sam strój z tej samej popularnej sieciówki postawiła także niewiele później Margot Robbie. Jedna z największych fanek garniturów, Julia Roberts, w szarym komplecie przyszła zaś na pokaz Gucci. Nie można też nie wspomnieć o księżnej Kate, która w we wrześniu lansowała szarą marynarkę. Do tego grona fanek power dressingu dołączyła teraz Selena Gomez.

Jak Selena Gomez stylizuje szary garnitur jesienią 2023 roku?

Widziana w Paryżu Selena Gomez postawiła na najmodniejszy obecnie szary garnitur, który składał się z oversize’owej marynarki i rybaczek. Jednak diabeł tkwi w szczegółach – gwiazda pozwoliła, żeby widoczny był także fragment jej jasnoniebieskich bokserek. Stanowiły one interesujący kontrapunkt dla stylizacji w trendzie power dressingu, która obejmowała również rozpiętą, jasnoniebieską koszulę i pasujące do niej klapki na obcasie w kolorze baby blue. Piosenkarka wykończyła stylizację białym gorsetowym topem od PrettyLittleThing oraz białą torebką na łańcuszku. Srebrny naszyjnik i kolczyki podkreśliły jej ciemne włosy, które zaczesała do tyłu w niskiego koka.

Selena Gomez z nowym singlem

Pod koniec sierpnia Selena Gomez wydała swój pierwszy singiel od prawie roku – „Single Soon”, który opisała jako „idealny na koniec lata”. W towarzyszącym teledysku, który jest hołdem dla Carrie Bradshaw, gwiazda bawi się na mieście z przyjaciółkami po zerwaniu z partnerem. 

Zobacz także:

Maja Kierul
Proszę czekać..
Zamknij