Znaleziono 0 artykułów
23.08.2022

Uniqlo otwiera pierwszy sklep w Polsce

23.08.2022
Fot. Materiały prasowe

Odzieżowa marka Uniqlo wchodzi na polski rynek. Firma przygotowuje się do otwarcia pierwszego stacjonarnego sklepu w Warszawie. Będzie on zlokalizowany w Domach Towarowych Wars Sawa Junior. Pierwsi klienci odwiedzą go już 27 października 2022 roku.

Uniqlo to marka należąca do holdingu Fast Retailing – jednego z wiodących japońskich i największych na świecie koncernów odzieżowych, do którego należą także m.in.: J Brand, Helmut Lang czy Comptoir des Cotonniers. DNA brandu opiera się na wartościach głęboko zakorzenionych w japońskiej kulturze, takich jak prostota, wysoka jakość i trwałość. Uniqlo LifeWear to linia ubrań zaprojektowanych w duchu nowoczesnej elegancji. Marka oferuje kolekcje dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Jej warszawski sklep będzie miał formułę pop-up store’u i będzie pierwszym stacjonarnym punktem Uniqlo w Polsce. Dotychczas polscy klienci mogli kupić ubrań LifeWear w europejskim sklepie internetowym brandu.

– Niezmiernie cieszymy się, że po raz pierwszy w Polsce będziemy mogli osobiście spotkać się z klientami i przybliżyć im LifeWear. Decyzję o otwarciu sklepu stacjonarnego oparliśmy na doświadczeniach związanych z funkcjonowaniem sklepu internetowego Uniqlo w Europie. Wierzymy, że warszawski pop-up store pozwoli nam jeszcze lepiej poznać polski rynek i opracować długoterminowe plany z nim związane – mówi Taku Morikawa, prezes Uniqlo Europe. Do Uniqlo należy ponad 2300 sklepów, m.in. Azji, Europie i Ameryce Północnej.

Aleksandra Kupras
  1. Moda
  2. Premiery
  3. Uniqlo otwiera pierwszy sklep w Polsce
Proszę czekać..
Zamknij