Znaleziono 0 artykułów
19.12.2022

Nowa fryzura Jenny Ortegi: Wolf cut

19.12.2022
Jenna Ortega (Fot. Getty Images)

Jenna Ortega zdecydowała się na metamorfozę. Gwiazda serialu „Wednesday” ścięła długie kasztanowe włosy, wybrała zadziorną fryzurę wolf cut.

Jenna Ortega zyskała dużą popularność dzięki roli w netfliksowym hicie „Wednesday”. Jej czarny humor spodobał się reżyserowi serialu Timowi Burtonowi, który obsadził ją w tytułowej roli. 20-letnia aktorka brawurowo zagrała mroczną córkę Addamsów. Z główną bohaterką dzieli nie tylko usposobienie, ale też modowy gust. Gwiazda chętnie sięga po stylizacje utrzymane w estetyce gothcore. Promując produkcję, nosiła czarne koronki i bluzki z żabotami.

Jenna Ortega w programie „Tonight Show Starring Jimmy Fallon” (Fot. Getty Images)

16 grudnia gwiazda wystąpiła w „The Tonight Show Starring Jimmy Fallon” w stylizacji, jaką mogłaby wybrać również Wednesday Addams. Jenna Ortega założyła transparentną czarną suknię z białym kołnierzem i mankietami. Stylizację uzupełniła szpilkami na wysokiej platformie, srebrnym gorsetem i atłasowym krawatem. Największą uwagę przykuwała nowa fryzura gwiazdy. Proste długie włosy ścięła w zadziornym stylu wolf cut.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Jenna Ortega (@jennaortega)

Na Instagramie opublikowała zdjęcia, na których prezentuje stylizację. W komentarzach nie brakuje zachwytów nad nową fryzurą aktorki. „Joan Jett” – napisał jeden z Internautów, nawiązując do wyglądu popularnej wokalistki rockowej.

Aleksandra Kupras
Proszę czekać..
Zamknij