Znaleziono 0 artykułów
28.02.2023

Gwiazdy „Przyjaciół” ponownie razem na czerwonym dywanie

28.02.2023
ennifer Aniston, Courteney Cox i Lisa Kudrow (Fot. Getty Images)

Courteney Cox dostała swoją gwiazdę na słynnym chodniku The Hollywood Walk of Fame. W tym wyjątkowym dniu aktorka mogła liczyć na wsparcie córki, Coco Arquette, sióstr, Virginii i Dottie Cox, oraz przyjaciółek z branży – Jennifer Aniston, Lisy Kudrow i Laury Dern.

Courteney Cox skradła serca widzów rolą Moniki Geller w serialu „Przyjaciele”. Na planie poznała Jennifer Aniston i Lisę Kudrow. Aktorki od razu się polubiły, a ich przyjaźń trawa już blisko 30 lat.

– Świetnie się bawimy, bez przerwy śmiejemy, jesteśmy nierozłączne – to jest super. Jennifer jest wspaniałą kobietą – mówi o Aniston jej najlepsza przyjaciółka, Courteney Cox. –Ona nikogo nie ocenia. Nigdy nie poucza. Jest niesamowicie lojalna, zawsze fair, kochająca do bólu… Była ze mną w najtrudniejszych chwilach ­– komplementuje Cox serialową Rachel.

Aktorki wspierają się w swoich karierach i życiu prywatnym. Często spędzają czas we trójkę, wymieniają się wiadomościami, a na instagramowych profilach gwiazd można znaleźć zdjęcia z ich wspólnych wypadów.

W poniedziałek 27 lutego odsłonięto gwiazdę Courteney Cox na słynnym chodniku The Hollywood Walk of Fame. Aktorce towarzyszyły oczywiście jej ukochane koleżanki z planu „Przyjaciół”, a także Laura Dern, z którą gwiazda również się przyjaźni.

Bardzo was kocham i cieszę, że wspieracie mnie nie tylko w życiu prywatnym, ale także tym publicznym – zwróciła się Cox do przyjaciółek podczas przemówienia.

Jesteśmy zaszczycone, że możemy być tu dzisiaj jako twoje współpracownice, przyjaciółki, rodzina i siostry. Jesteś najbardziej ciepłą, kochającą i empatyczną osobą jaką znamy. A jako fanki chcemy ci podziękować za twój humor. Kochamy cię – dodała Aniston z mównicy.

Coco Arquette i Courteney Cox (Fot. Getty Images)

Na wydarzeniu obecne były także siostry Courteney Cox, Virginia i Dottie Cox, oraz córka gwiazdy, Coco Arquette. Na zdjęciach widzimy, jak wzruszona 18-latka przytula się do Aniston – swojej matki chrzestnej.

Aleksandra Kupras
Proszę czekać..
Zamknij