Znaleziono 0 artykułów
07.05.2020

Najlepsze odcinki „Przyjaciół” według Courteney Cox

07.05.2020
Kadr z serialu "Przyjaciele" (Fot. Getty Images)

Serialowa Monica Geller zdradziła Ellen DeGeneres, że w czasie maratonu „Przyjaciół” najchętniej wraca do odcinków świątecznych i retrospektywnych.

Courteney Cox zasłynęła z roli pedantycznej Moniki Geller w popularnym sitcomie (1994-2004). W połowie lat 90. zabłysnęła także jako Gale Weathers, reporterka tropiąca seryjnego mordercę w slasherze „Krzyk” Wesa Cravena. Po „Przyjaciołach” grała jeszcze dwie główne role w serialach – „Brud” i „Cougar Town: Miasto kocic”.

W życiu prywatnym gwiazda jest mamą piętnastoletniej córki, Coco Riley z małżeństwa z Davidem Arquettem. W rozmowie na Zoomie z ostatnio krytykowaną Ellen udzieliła więc kilku rad dla mam. Zasugerowała, aby spały jak najdłużej, póki mogą. Zapytana, czy nadal ogląda „Przyjaciół”, Cox przyznała się do maratonów filmowych.

Moje ulubione odcinki? O Święcie Dziękczynienia – opowiadała. Dodała także, że odgrywanie grubszej Moniki było jednym z najlepszych doświadczeń na planie. – Czułam się wtedy wolna. Mogłam po prostu wstać i tańczyć. To były naprawdę świetne odcinki – wspomina Cox.

Ekipa „Przyjaciół” miała planowo powrócić na ekrany w kontynuacji serialu na HBO Max. Z powodu pandemii, przesunięto datę premiery. Obsada postanowiła jednak nie pozostawać biernymi, lecz wesprzeć potrzebujących. W ramach wyzwania „All in Challenge”, aktorzy wylosują jednego zwycięzcę, który razem z pięcioma przyjaciółmi będzie mógł uczestniczyć w kręceniu produkcji. Wystarczy wpłacić datek o dowolnej wartości na rzecz zwalczania głodu w Stanach Zjednoczonych. Organizacje, które można wesprzeć to m.in. No Kid Hungry, Meals on Wheels America, oraz Feeding America.

Kamila Wojtkiewicz
Proszę czekać..
Zamknij