Znaleziono 0 artykułów
08.09.2021

Jennifer Lawrence i Leonardo DiCaprio w filmie „Nie patrz w górę”

08.09.2021
Fot. materiały prasowe

W nowym zwiastunie „Nie patrz w górę” gwiazdy próbują ocalić świat przed katastrofą. Premiera na Netfliksie już 24 grudnia. 

„Nie patrz w górę” opowiada o studentce astronomii Kate (Jennifer Lawrence) i jej profesorze Randallu Mandym (Leonardo DiCaprio), którzy razem odkrywają, że po układzie społecznym krąży kometa, znajdująca się na kursie kolizyjnym z Ziemią. Do zderzenia zostało pół roku. Kate i Randall z muszą uświadomić opinię publicznej o nadchodzącej katastrofie i odpowiedzieć na pytanie, co trzeba zrobić, by świat zafascynowany mediami wreszcie spojrzał w górę.

 

Jennifer Lawrence, najbardziej znana z roli w „Igrzyskach śmierci”, dostała Oscara za rolę w filmie „Poradnik pozytywnego myślenia” w 2013 roku. Leonardo DiCaprio zobaczymy w filmie po raz pierwszy od tarantinowskiego „Pewnego razu… w Hollywood”

Fot. materiały prasowe

Scenariuszem i reżyserią filmu zajmuje się laureat Oscara Adam McKay („Big Short”). Oprócz gwiazd w rolach pierwszoplanowych, w filmie wystąpią również Meryl Streep, Ron Perlman, Timothée Chalamet, Ariana Grande, Scott Mescudi (znany jako Kid Cudi), Cate Blanchett czy Tyler Perry.

Premiera filmu już 24 grudnia. 

Zuzanna Żelazny
Proszę czekać..
Zamknij