Znaleziono 0 artykułów
27.12.2023

Jennifer Lopez pokazuje, jak stylizować ekstremalnie szerokie baggy jeans

27.12.2023
Fot. Getty Images

Do tej pory, gdy Jennifer Lopez wybierała modny fason baggy jeans, łączyła je z ulubionymi szpilkami lub butami na platformie. Teraz znalazła jednak nowy sposób na stylizowanie tego fasonu spodni. Model z ekstremalnie szeroką nogawką i ze spranego denimu połączyła z brązowymi botkami na traperze. Uzyskała dzięki temu look, w którym stylowi rich mom energy towarzyszył pragmatyczny normcore.

Styl Jennifer Lopez nawiązuje do estetyki rich mom energy

O stylu rich mom energy mówi się jako o odpowiedzi na popularny w 2023 r. nurt quiet luxury. By go spróbować, wcale nie trzeba być mamą – wystarczy podpatrzeć, jak sławne rodzicielki łączą luksus z praktyczną wygodą i jak konsekwentnie polegają na sprawdzonych elementach garderoby.

Fot. Backgrid/ East News

Jennifer Lopez należy do największych ambasadorek tej estetyki. Ufa luksusowym dodatkom, wokół których często obudowuje całą stylizację, stawia na monochromatyczną paletę kolorów, a minimalistyczne zestawienia podkręca wyrazistą biżuterią. O tym, jak sprawnie łączy elegancję z wygodą, przekonuje jej ostatnia stylizacja, w której wokalistka do modnych baggy jeans dobrała zarówno praktyczne, jak i na wskroś luksusowe akcesoria.

Jennifer Lopez pokazuje, jak łączyć baggy jeans z brązowymi botkami

Największą uwagę w tej stylizacji nie przyciągała ulubiona torebka Lopez – Birkin, ale buty, które stanowiły ciekawe odstępstwo od ulubionych szpilek i platform gwiazdy. Brązowe botki na traperze i niskim słupku podkreśliły oversize’owy fason luźnych i spranych jeansów od Acne Studios, a całemu lookowi nadały młodzieńczej świeżości. By nie było zbyt normcore’owo Lopez dobrała do całości dyskretną złotą biżuterię i okulary w eleganckich oprawkach.

Najmodniejsze baggy jeans na wiosnę 2024

Choć gwiazdy coraz chętniej noszą jeansy z prostą lub wąską nogawką zwiastując tym samym powrót rurek, baggy jeans pozostaną jednymi z najmodniejszych fasonów spodni na wiosnę 2024. By nie było zbyt nudno, projektanci przygotowali wiele wariacji na ich temat – od modeli z dziurami, jak u Stelli McCartney, przez baggy jeans w kolorze indygo (Valentino) albo z eleganckimi lamówkami biegnącymi wzdłuż nogawek (Gucci).

Michalina Murawska
Proszę czekać..
Zamknij