Znaleziono 0 artykułów
30.01.2023

Jennifer Lopez w błyszczącej mini od Valentino

30.01.2023
Fot. Getty Images

Jennifer Lopez po raz kolejny sięga po maksymalistyczną kreację od włoskiego domu mody Valentino. Na kolację z okazji 25-lecia marki Anastasia Beverly Hills artystka wybrała prześwitującą mini wyszywaną cekinami. 

Anastasia Beverly Hills świętuje w tym roku swoje 25-lecie. By je uczcić CEO i założycielka urodowej marki Anastasia Soare zorganizowała 29 stycznia uroczystą kolację w Beverly Hills. Na event zaprosiła 25 współczesnych ikon, które inspirowały ją i wspierały przez wszystkie lata. 

Jedną z zaproszonych gwiazd była Jennifer Lopez, która kolejny raz pokazała się w kreacji od Valentino. Artystka założyła zdobioną cekinami mini z prześwitującego materiału, spod której przebijała kremowa halka. J.Lo uzupełniła imprezową stylizację białymi platformami, futrzanym płaszczem i diamentową biżuterią. Całość przypominała look, jaki artystka wybrała na afterparty po oficjalnej premierze „Wystrzałowego wesela”, która odbyła się 18 stycznia w Grauman’s Chinese Theatre.

Na evencie pojawiły się także Kim Kardashian, Sofia Vergara, Heidi Klum, Priyanka Chopra, Cindy Crawford, Alessandra Ambrosio, Jessica Alba i Oprah Winfrey.

Julia Lubecka
Proszę czekać..
Zamknij