Znaleziono 0 artykułów
28.11.2022

Jennifer Lopez w dzianinie od Ralpha Laurena

28.11.2022
(Fot. Getty Images)

Jennifer Lopez rozpoczyna świąteczny sezon. Na wyjście do teatru wybrała zimowy klasyk – ciepły sweter we wzory od Ralpha Laurena. A że gwiazda zmysłowe stylizacje nosi nie tylko na scenie, ale i na co dzień – założyła do niego spódnicę z rozcięciem i buty na platformie.

25 listopada, dzień po Święcie Dziękczynienia, Jennifer Lopez razem z mężem Benem Affleckiem wybrała się na przedstawienie „The Music Man” na Broadwayu. Na tę okazję założyła zimowy sweter we wzory od Ralpha Laurena, który spięła w talii skórzanym paskiem. Dobrała do niego długą zwiewną spódnicę z fantazyjnymi rozcięciami, które zmysłowo odsłaniały nogi artystki. Charakteru stylizacji dodały ulubione buty gwiazdy – wysokie satynowe platformy. JLo wybrała tego dnia delikatny makijaż: róż na policzkach, rozświetlacz, błyszczyk na ustach i różowy cień do powiek.

(Fot. Getty Images)

Para na przedstawienie wróciła z Hamptons, gdzie spędzili Święto Dziękczynienia z rodziną i przyjaciółmi. Lopez zaprezentowała stamtąd na Instagramie kilka zimowych stylizacji, m.in. pluszowy płaszcz marki Coach, który połączyła z wąskimi spodniami i brązowymi uggami oraz dzianinową czapką.

Ostatnio Jennifer Lopez zapowiedziała także wydanie nowej płyty „This is Me… Now”. Album ma nawiązywać do krążka sprzed 20 lat „This is Me… Then”. Wśród 13 romantycznych utworów znalazła się także specjalna dedykacja dla Bena Afflecka. Jak zapowiada JLo, premiera w 2023 roku. 

Agnieszka Brzostowska
  1. Moda
  2. Street Style
  3. Jennifer Lopez w dzianinie od Ralpha Laurena
Proszę czekać..
Zamknij