Znaleziono 0 artykułów
07.02.2022

Jessica Alba z nowym kolorem włosów

07.02.2022
Jessica Alba (Fot. Getty Images)

„Kolejny dzień, kolejna fryzura” – napisała na Instagramie aktorka Jessica Alba, prezentując na niedawno skróconych włosach blond refleksy.

Jessica Alba przez kilka lat była wierna jednej fryzurze: sięgającym łopatek brązowym włosom z miodowymi pasemkami. Na metamorfozę zdecydowała się latem 2021 roku, kiedy przefarbowała kosmyki na kolor gorzkiej czekolady. Jej fryzjerka, Brittney Ryan, powiedział wtedy „People”: – Jessica jest zawsze gotowa na zmiany. Zmieniłyśmy je fryzurę na potrzeby nowej roli filmowej.

Na kolejną metamorfozę aktorki nie trzeba było długo czekać. Tuż po tym, jak zmieniła kolor włosów, gwiazda ścięła je w boba, który był hitem jesieni. Ale wraz z nowym rokiem pojawiła się nowa fryzura. 4 lutego Jessica opublikowała na Instagramie filmik, na którym do piosenki J. Colea „Work Out” pozuje, mając włosy ponownie ozdobione jasnymi refleksami. Za koloryzację odpowiedzialny jest fryzjer gwiazd Robert Ramos. „Kolejny dzień, kolejna fryzura” – podpisała post Alba.

Dla Jessiki fryzura łatwa w stylizacji to podstawa. Mama trójki dzieci i bizneswoman nie ma czasu na układanie włosów, a bob jest idealną propozycją dla zabieganych kobiet. Jego kształt dodaje świeżości i lekkości, podobnie jak muśnięte słońcem pasemka, na które ponownie zdecydowała się aktorka.

Aleksandra Kupras
Proszę czekać..
Zamknij