Znaleziono 0 artykułów
22.01.2020

Joga w pałacu

22.01.2020
Anna Komierowska-Szweycer i prowadzący zajęcia jogin Jimmy Saurabh (Fot. materiały prasowe)

Tysiącletnia historia rodziny Komierowskich sięga początków państwa polskiego. A mury ich położonej godzinę drogi od Bydgoszczy posiadłości pamiętają czasy baroku. Odzyskany po latach pałac przeobrażono w butikowy hotel. Kusi nie tylko pięknym otoczeniem, klimatycznymi wnętrzami i bogatym dziedzictwem, ale także przygotowywanymi przez właścicieli atrakcjami. W ramach „Yoga Retreatment” pod okiem profesjonalnego jogina oderwiecie się od codzienności i złapiecie oddech.

Niektórzy na pierwszym miejscu wymieniają jej oczyszczającą i relaksującą naturę. Inni zwracają uwagę na to, że świetnie rzeźbi sylwetkę. Jogę uwielbiają influencerki, które szukają równowagi, zmęczone pędem życia gwiazdy Hollywoodu i wszyscy, którzy choć na chwilę chcą złapać oddech. I zawalczyć o kondycję zarówno ciała, jak i duszy.

Pałac w Komierowie (Fot. materiały prasowe)

Oczywiście znajdą się fani tętniących życiem studiów jogi w sercu metropolii. A co, gdyby kilkudniową sesję pod okiem najlepszych specjalistów połączyć z odpoczynkiem na łonie natury? Taką możliwość oferują właściciele pałacu w Komierowie – rodzinnej posiadłości, która dziś pełni funkcję butikowego hotelu.

Yoga Retreatment w Komierowie (Fot. materiały prasowe)

Yoga Retreatment to czterodniowy program stworzony przez Annę Komierowską-Szweycer. Pasjonatka jogi do współpracy zaprosiła Jimmiego Saurabha – mistrza z Indii, który przed przeprowadzką do Polski trenował sportowców i gwiazdy Bollywoodu w New Delhi. Półtoragodzinnym sesjom jogi, które w Komierowie odbywają się dwa razy dziennie, towarzyszy całe spektrum innych doświadczeń: dieta skomponowana w duchu slow food (kuchni w hotelu w Komierowie nie da się opisać słowami, trzeba jej po prostu spróbować), medytacja i ćwiczenia oddechowe, relaksujący koncert mis i gongów oraz sesje masażu i akupunktury.

Yoga Retreatment w Komierowie (Fot. materiały prasowe)

Programy odbywać się będą raz w miesiącu (najbliższy od 13 do 16 lutego) z limitowaną liczbą miejsc. By w kameralnym gronie, w klimatycznych wnętrzach i w otoczeniu niczym niezmąconej przyrody w pełni oddać się relaksowi. Polecamy, nie tylko pracoholikom.

Yoga Retreatment w Komierowie (Fot. materiały prasowe)

Więcej informacji o programie, cenie oraz zapisach znajdziecie na Facebooku.

Michalina Murawska
Proszę czekać..
Zamknij