Znaleziono 0 artykułów
14.12.2021

Justin i Hailey Bieberowie w dopasowanych stylizacjach

14.12.2021
Fot. Getty Images

Justin i Hailey Bieberowie, jedna z najgorętszych par show-biznesu, są stworzeni do tego, by nosić streetwear. Para, wybierając się na spacer po Londynie, postawiła na elegancką nonszalancję. 

Streetwear to dziś jedna z najbardziej topowych kategorii modowych. Justin i Hailey Bieberowie doskonale o tym wiedzą. Na spacer po Londynie wybrali supermodne stylizacje. Oboje założyli dwurzędowe, przeskalowane płaszcze. Hailey postawiła na kremową wersję od Balenciagi, Justin zaś zdecydował się na kolor karmelowy od Paula Smitha. Do kreacji dobrali luźne spodnie – ona dżinsowe, a on sztruksowe. Stylizację uzupełnili sneakersami, które są nieodłącznym elementem streetwearowej garderoby. Modelka wybrała markę Nike, a wokalista Balenciagę.  

Zdjęciem ze spaceru Justin podzielił się na Instagramie. „W Londynie z moją ukochaną” – podpisał fotografię wokalista, który 11 grudnia wystąpił na londyńskim festiwalu muzycznym Jingle Bell Ball. W wydarzeniu wzięli udział też m.in. Coldplay, Ed Sheeran, Lil Nas X, Years & Years. 

Aleksandra Kupras
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Justin i Hailey Bieberowie w dopasowanych stylizacjach
Proszę czekać..
Zamknij