Znaleziono 0 artykułów
27.04.2023

Kaia Gerber i Austin Butler na czerwonym dywanie gali Time 100

27.04.2023
Kaia Gerber i Austin Butler w dopasowanych stylizacjach na 17. gali Time 100 (Fot. Getty Images)

26 kwietnia w Jazz At Lincoln Center w Nowym Jorku odbyła się 17. gala TIME 100. Na wydarzeniu nie mogło zabraknąć Austina Butlera, który znalazł się na tegorocznej liście przygotowanej przez redaktorów magazynu „Time”. Amerykański aktor na czerwonym dywanie pozował w towarzystwie partnerki, modelki Kai Gerber.

Lista 100 najbardziej wpływowych osobowości świata ukazuje się na łamach tygodnika „Time” niezmiennie od 1999 roku. Figurują na niej artyści, biznesmeni i politycy, innowatorzy, liderzy i pionierzy. Żeby uhonorować osoby wybrane przez czytelników i redaktorów tygodnika, w sali koncertowej Jazz At Lincoln Center w Nowym Jorku co roku odbywa się gala. – Ta noc jest poświęcona uhonorowaniu superbohaterów z każdej dziedziny. Artystów i sportowców. Ikon oraz innowatorów. Liderów firm, krajów i ruchów społecznych – mówił w ubiegłym roku Edward Felsenthal, redaktor naczelny „Time”.

Podczas tegorocznej gali, która odbyła się 26 kwietnia, w sali koncertowej zgromadziło się ponad 300 zaproszonych gości. Wśród nich znaleźli się Salma Hayek, Drew Barrymore, Steven Spielberg czy Ke Huy Quan. Gwiazdy witała na scenie Jennifer Coolidge, która nie tylko została uznana za ikonę roku, ale także znalazła się na prestiżowej okładce magazynu. Na wydarzeniu nie zabrakło również Austina Butlera. Aktor nominowany w 2023 r. do Oscara za rolę w dramacie biograficznym „Elvis”, znalazł się w tegorocznym zestawieniu tygodnika w kategorii „artyści”.  Gwiazdor na czerwonym dywanie pozwał w towarzystwie Kai Gerber.

Kaia Gerber i Austin Butler w dopasowanych stylizacjach na 17. gali Time 100 (Fot. Getty Images)

Aktor i modelka zadebiutowali na czerwonym dywanie w maju 2022 r., na schodach The Metropolitan Museum of Art podczas MET Gali. Od tamtej pory unikali publicznych wystąpień, a częściej fotografowani byli na ulicach Los Angeles niż na medialnych wydarzeniach. Wyjątek zrobili pod koniec lutego, kiedy pojawili się w dopasowanych stylizacjach na imprezie zorganizowanej przez „W Magazine”. Pary nie mogło zabraknąć także podczas środowego wydarzenia w Nowym Jorku. Butler, wystylizowany przez Sandrę Amador, tego wieczoru miał na sobie grafitowy garnitur z subtelnie odbijającymi światło klapami na marynarce, białą koszulę i ciemny krawat. Gerber postawiła na szarą maksi od Khaite z dekoltem halter i plisowanymi detalami. Idąc tropem minimalizmu wyznaczonego przez projekt, modelka do sukienki dobrała jedynie perłową bransoletę od marki Mikimoto.

Julia Lubecka
Proszę czekać..
Zamknij