Znaleziono 0 artykułów
29.03.2020

Kaia Gerber założyła instagramowy Klub Książki

29.03.2020
Kaia Gerber (Fot. Getty Images)

„Wiem, że wszyscy czujemy się teraz odizolowani, więc próbowałam wymyślić jakiś sposób, żebyśmy pozostali w kontakcie (poza zwykłym skrolowaniem ekranu) i zdecydowałam, że zacznę prowadzić instagramowy Klub Książki” – napisała Kaia Gerber na swoim profilu.

Jak przyznała modelka, dużo czyta, więc może polecać swoje ulubione powieści. Chętnie też skorzysta z opinii swoich obserwatorów i wda się z nimi w literacką dyskusję. Kaia zapowiedziała, że raz w tygodniu wybierze jedną książkę. Nie tylko poleci ją w poście, ale także opowie o niej podczas livea, którego poprowadzi sama albo w towarzystwie znajomych albo specjalnie zaproszonego gościa.

Pierwszą książkę, którą poleca córka Cindy Crawford, jest powieść Sally Rooney „Normalni ludzie”. Książka opowiada o trudach dorastania i pierwszych miłościach. Co ciekawe, w rankingu swoich ulubionych książek z 2019 roku umieścił ją sam Barack Obama.

Wcześniej, w 2016 roku, internetowy klub (z pomocą serwisu GoodReads) założyła Emma Watson. Aktorka nazwała go „Our Shared Shelf” i dedykowała go feministycznym publikacjom.

Agata Wojtczak
Proszę czekać..
Zamknij