Znaleziono 0 artykułów
30.05.2023

Premierowo na Vogue.pl: Kapsułowa kolekcja New Sensual marki Moye

30.05.2023
Fot. Yan Wasiuchnik

Polska marka Moye znana z jedwabnej bielizny, w kapsułowej kolekcji New Sensual na nowo zinterpretowała zmysłowy minimalizm. Delikatności nowym projektom body w retro stylu, klasycznym koszulom i figom dodaje odcień słodkiej wanilii. 

Każda kolejna kolekcja polskiej marki Moye nawiązuje do kina. Jedwabne projekty koszul, body, halek i bielizny z linii New Sensual kojarzą się ze zmysłowym tańcem bohaterki granej przez Kim Basinger w filmie „9 1/2 tygodnia”. W filmie z 1986 r. miały być częścią gry wstępnej. Dziś kojarzą się z komfortem.

W kapsułowej kolekcji bielizny New Sensual króluje jedwabna krepa w odcieniu waniliowego beżu, która ziarnistą strukturę i lekkość zawdzięcza technice przeplatania mocno skręconych nici z tymi prostymi. Ta metoda pozwala uzyskać wyjątkowo szlachetne formy oraz półmatowe wykończenie, które idealnie współgrają z buduarową poświatą materiału. Kokieteryjnego charakteru minimalistycznym projektom dodają detale – finezyjne fale na krawędziach, które powstały dzięki cięciom ze skosu, oraz mereżka, wykończenia techniką haftu ażurowego. 

Fot. Yan Wasiuchnik

Warszawska marka Moye słynie z klasycznych projektów. Chętnie sięga do trendów z przełomu lat 80. i 90., gdy bielizna stawała się pełnoprawnym elementem stroju. Dziś coraz częściej wyłania się spod codziennych stylizacji i wieczorowych kreacji, nie tylko w lansowanych w ostatnim sezonie naked dress.  Jedwabne, półtransparentne koszule, retro body z wycięciem na plecach, które pięknie podkreśla talię, czy komplet bielizny na szerokich ramiączkach z efektownymi falbankami z nowej linii zajmą miejsce w casualowej stylizacji, a zestawione z garniturem czy oversize’ową marynarką stworzą mocny look. Szlachetny materiał, ponadczasowy krój i praktyczny odcień nudę to przepis na klasykę, która nigdy nie wychodzi z mody. 

Zdjęcia: Yan Wasiuchnik
Asystent fotografa: Tomasz Dębski
Art Direction: Magdalena Wyszomierska / MOYE 
Modelka: Anna Zatoń / Model Plus 
Makijaż i włosy: Kama Jankowska / Art FacesRetusz: Ela Jocz / EJP Studio


Katarzyna Mizera
  1. Moda
  2. Premiery
  3. Premierowo na Vogue.pl: Kapsułowa kolekcja New Sensual marki Moye
Proszę czekać..
Zamknij