Znaleziono 0 artykułów
23.12.2022

Kate Middleton odświętnie: Blask z ekranu

23.12.2022
Księżna Kate (Fot. Getty Images)

Do sieci trafił filmik zapowiadający wigilijny program „Royal Carols: Together at Christmas”, który będzie transmisją z wydarzenia w opactwie westminsterskim. Na krótkim nagraniu widzimy księżną Kate, która zapowiada wydarzenie w czarnej, skrzącej się złotem marynarce.

W sobotę 24 grudnia rodzina królewska po raz drugi zgromadzi się na wspólnym kolędowaniu w opactwie westminsterskim. – Zeszłoroczne wydarzenie przypomniało mi, co najbardziej kocham w świętach Bożego Narodzenia. Uwielbiam patrzeć na to, jak ludzie się spotykają, celebrują wyjątkowe chwile i podsumowują rok, który właśnie mija – mówi Kate w filmiku zapowiadającym transmisję „Royal Carols: Together at Christmas”.

Na nagraniu wystąpiła w czarnej marynarce mieniącej się na złoto. Kasztanowe włosy ułożyła w delikatne fale, a spojrzenie rozświetliła złotym cieniem do powiek. Świąteczny sezon wymaga bowiem wyjątkowych stylizacji.

Do opactwa zaprosiliśmy setki inspirujących osób – kontynuuje księżna w nagraniu. – Reprezentują one siłę więzi i wartości społeczności, pozwalając nam kontynuować tradycję Jej Królewskiej Mości, polegającą na uznaniu i podziękowaniu tym, którzy wspierają innych – mówi Kate. To pierwsze święta od wielu lat, na których nie będzie zmarłej we wrześniu Elżbiety II. – Boże Narodzenie było szczególnie ważnym świętem dla królowej. To czas przypominający nam o znaczeniu wiary, przyjaźni i rodziny oraz o okazywaniu empatii i współczucia – dodała księżna.

Program „Royal Carols: Together at Christmas” transmitowany będzie 24 grudnia na stacji ITV1. W roli narratorki usłyszymy Catherine Zetę-Jones.

Aleksandra Kupras
Proszę czekać..
Zamknij