Znaleziono 0 artykułów
19.01.2022

Kate Moss w stylizacji jak z lat 90.

19.01.2022
Fot. Getty Images

Kate Moss, zaledwie parę dni po tym, jak świętowała swoje 48. urodziny, została sfotografowana w drodze do restauracji Cecconi’s Mayfair w Londynie. Jej strój przypomniał nam kultowe stylizacje topmodelki z lat 90.

Modelka na wtorkowy obiad wybrała stylizację w stylu business casual, która idealnie wpisuje się w jej styl z poprzednich lat. Dominującą w ubiorze czerń przełamała czerwoną koszula w pionowe paski. Moss miała na sobie szerokie spodnie, marynarkę w stylu vintage zapinaną na jeden guzik i botki na obcasie. Outfit uzupełniła klasycznymi dodatkami: torebką Chanel, delikatnymi kolczykami i okularami przeciwsłonecznymi w dużych, geometrycznych oprawkach.

Ogromne okulary z Velvet Canyon muszą być nowym ulubionym dodatkiem Kate, ponieważ te same miała na sobie podczas urodzinowego wyjścia do londyńskiej restauracji Scott’s, w której 16 stycznia świętowała swoje 48. urodziny. Na tę okazję postawiła na minimalistyczny (jakże w jej stylu) look. Wybrała czarną, klasyczną sukienkę i czarną marynarkę bez guzików. Stylizację urozmaiciła kozakami na wysokim obcasie, lakierowaną torebką Fendi i okularami Velvet Canyon, zza których, pomimo delikatnie przyciemnianych, pomarańczowych szkieł, widać było jej spojrzenie.

Fot. Getty Images

Styl Kate Moss pozostaje od lat niezmiennie minimalistyczny i bardzo szykowny. Modelka pokazuje, jak w luźny i niewymuszony sposób wybierać dodatki, które podkręcają stylizację i zmieniają cały charakter outfitu. Za to ją uwielbiamy.

Zuzanna Zasada
Proszę czekać..
Zamknij