Znaleziono 0 artykułów
03.06.2021

Kate Winslet ambasadorką L’Oréal Paris

03.06.2021
(Fot. Materiały prasowe)

Razem z brytyjską aktorką marka L’Oréal Paris będzie przekonywać kobiety, „żeby nigdy nie wątpiły w siebie, bo wszystkie są tego warte”.

Kate Winslet została nową ambasadorką francuskiej marki L’Oréal Paris. Aktorkę, która ostatnio wystąpiła w przebojowym serialu kryminalnym „Mare z Easttown”, wybrano nie bez powodu. Laureatka Oscara od lat wyznaje zasady, które są bliskie wartościom L’Oréala. W wielu wypowiedziach podkreślała, jak ważne jest wzajemne wsparcie kobiet. Poprzez wybór postaci, które gra na ekranie, przywraca kobietom należyte miejsce w historii.

W czasie pandemii Winslet dołączyła do organizacji UN Women, zachęcając do reagowania w sytuacjach zagrażających kobietom. Wspiera też Ovarian Cancer Action, propagując regularne badania, które umożliwiają wczesne wykrycie choroby nowotworowej. Sama jest założycielką Fundacji Golden Hat, która zmienia świadomość na temat autyzmu. Działa także charytatywnie, opowiadając się za zmianą postrzegania osób bezdomnych oraz na rzecz ochrony środowiska, budując świadomość ekologiczną.

(Fot. Materiały prasowe)

Kate Winslet to prawdziwa ikona, zarówno na ekranie, jak i jako głos naszej misji w L’Oréal Paris: uwierz w siebie, a następne pokolenie ani przez chwilę nie zwątpi w twoją wartość. Jej niezwykły talent do pokazywania historii kobiet i dawania głosu tym, które do tej pory go nie miały, pomaga szerzyć wartości, które przyświecają nam w L’Oréal Paris. Kate zachęca kobiety do poznania własnej wartości, świętowania własnego piękna i odwagi do pójścia własną drogą – powiedziała globalna dyrektorka marki L’Oréal Paris Delphine Viguier-Hovasse.

Akceptacja swoich wad wymaga pracy. Cieszę się, że mogę dołączyć do siostrzanego grona L’Oréal Paris, aby powiedzieć, że potrzeba odwagi i siły, aby uwierzyć, że jesteś tego warta. Czasami możesz w ogóle nie czuć się wartościowa. Wszystkie mamy takie chwile i to właśnie czyni nas ludźmi. Ale im częściej to sobie powtarzamy, im bardziej w to wierzymy – powiedziała Winslet. Pierwsza kampania z udziałem nowej ambasadorki ujrzy światło dzienne już jesienią.

Aleksandra Lewandowska
Proszę czekać..
Zamknij