Znaleziono 0 artykułów
16.06.2022

Letnia inspiracja: Katie Holmes w dzianinowej sukience

16.06.2022
Fot. Getty Images

We wtorek 14 czerwca Katie Holmes pojawiła się na nowojorskim festiwalu Tribeca na premierze filmu „Alone Together”. To wydarzenie było dla niej szczególne ważne, ponieważ wystąpiła na nim w potrójnej roli: jako aktorka, reżyserka i producentka. Na tę okazję wybrała dzianinową sukienkę Chloéw stylu dawno granej przez siebie Joey Potter.

Katie Holmes to chodzący „trendometr”. Jej garderoba jest niemal wyznacznikiem tego, czego pragną nowojorczycy. Sytuacje, w których nałożone przez nią ubrania następnego dnia znikają ze sklepowych półek, są na porządku dziennym. Mistrzyni casualowych stylizacji, nie ma sobie równych także na czerwonym dywanie.

We wtorek 14 czerwca, kiedy aktorka wybrała się na premierę filmu „Alone Together”, zdecydowała się na długą białą sukienkę. Do supermodnej kreacji projektu Chloé (dzianina królowała na wybiegach na wiosnę–lato 2022) aktorka dobrała beżową kopertówkę oraz czarne buty, niemal niewidoczne spod sukienki maksi. Całość uzupełniła złotą biżuterią – masywnym łańcuchem na szyi, delikatną bransoletką i kolczykami. Na czerwonym dywanie, na którym towarzyszył jej partner, Bobby Wooten III, gwiazda promieniała – jako para zadebiutowali oficjalnie pod koniec maja 2022 roku. 

Fot. Getty Images

„Alone Together” to film, w którym Holmes nie tylko zagrała główną rolę, ale i który wyreżyserowała oraz wyprodukowała. Opowiada on o krytyczce kulinarnej June, która w pandemii wraz ze swoim chłopakiem postanawia wyjechać z Nowego Jorku na romantyczny wypad. Okazuje się jednak, że miejsce, w którym mieli się zatrzymać, jest już zarezerwowane przez nieznanego im Charliego. Chłopak June decyduje, że w tej sytuacji zostaje w Nowym Jorku – w przeciwieństwie do niej, a także Charliego, który niedawno został singlem.

Redakcja Vogue.pl
Proszę czekać..
Zamknij