Znaleziono 0 artykułów
01.06.2023

Biały top, niebieskie jeansy i adidasy: Katie Holmes pokazuje moc basików

01.06.2023
Fot. Getty Images

„Blue jeans, white shirt…” śpiewała Lana Del Rey. Klasyczne połączenie jeansów i białego topu to ponadczasowy zestaw, który sprawdza się niezależnie od okazji, pory dnia czy roku. Dowodem, jest najnowsza stylizacja Katie Holmes, w której została sfotografowana na spacerze w Nowym Jorku.

Aktorka i reżyserka Katie Holmes znana z zamiłowania do casualowych stylizacji udowodnia, że czasem wszystko, czego potrzebujemy w naszej szafie, to basiki, które są podstawą kapsułowej garderoby. Gwiazda na spacer wybrała dobry gatunkowy biały T-shirt i klasyczne niebieskie jeansy o prostych nogawkach i wysokim stanie. Katie Holmes pokazała, że ten ponadczasowy look wylansowany jeszcze w latach 50. przez takie buntownicze ikony kina jak James Dean i Marlon Brando, nie traci nic ze swojej siły i świetnie sprawdza się w codziennych sytuacjach. Komfortowy look Holmes uzupełniła o jeden z najbardziej pożądanych modeli butów tego sezonu – czarne adidasy Samba, które pokochały, m.in. Bella Hadid, Kaia Gerber czy Rihanna.

Fot. Getty Images

Casualowa stylizacja przełamana luksusowymi dodatkami: torebką i okularami Prady

Aktorka Katie Holmes opanowała do perfekcji podstawowe zasady stylu, dlatego bezbłędnie potrafi je łamać – do casulowej bazy dobrała luksusowe dodatki: dwukolorową malinowo różową torebkę crossbody Prady oraz okulary przeciwsłoneczne z kolekcji włoskiego domu mody. Prostokątny model wraca do łask i jest jednym z popularniejszych wśród znanych influencerek. 

No make up na twarzy aktorki i naturalnie ułożone włosy, które Katie Holmes uwielbia podkreśliły tylko jej zamiłowanie do wygody.

Katarzyna Mizera
Proszę czekać..
Zamknij