Znaleziono 0 artykułów
15.04.2024

Alexandra Grant w turkusowej sukni u boku zakochanego Keanu Reevesa

15.04.2024
Fot. Getty Images

Po 13 latach związek Keanu Reevesa i Alexandry Grant kwitnie. Najbardziej tajemnicza para Hollywood zachwyciła na uroczystej gali, najpierw oryginalnymi, choć trochę niedbałymi stylizacjami, później – namiętnym pocałunkim w usta.

Ich relacja rozpoczęła się w 2011, ale dopiero po ośmiu latach została potwierdzona oficjalnie. Keanu Reeves i Alexandra Grant naprawdę rzadko pokazują się razem publicznie. Na uroczystej gali w muzeum sztuki nowoczesnej MOCA w Los Angeles chętnie pozowali jednak reporterom na ściance, a pocałunkiem udowodnili, że ich związek mimo upływu lat kwitnie.

Fot. Getty Images

Artystka Alexandra Grant w turkusowej sukni z połyskiem

54-letnia Alexandra Grant, która jest artystką wizualną, nie maskuje swojego wieku makijażem. Z dumą podkreśla srebrny kolor włosów, które tym razem zaplotła w małe warkoczyki i podpięła z tyłu. Po śmiałe stylizacje sięga bez oporów. Turkusowa suknia podkreśliła jej alabastrową cerę, a głęboki dekolt z symetrycznymi wycięciami po bokach odsłoniły świetną figurę. Lekkie zagniecenia tkaniny nie odebrały całości uroku, a wręcz dodały całej sytuacji naturalności.

Artystka stawiająca na minimalistyczne stylizacje po biżuterię i dodatki także sięgnęła z umiarem – delikatna kolia i prawie niewidoczne bransoletki uzupełniła długimi, ale subtelnymi kolczykami z kamieniami. Alexandrę Grant można więc wyróżnić za oryginalność i konsekwencję w tworzeniu indywidualnego stylu, w którym odnajduje się nawet na oficjalnych galach.

Fot. Getty Images

Keanu Reeves zakochany i wystylizowany na wzór partnerki

Alexandra Grant wyróżniała się stylem, któremu starał się dorównać Keanu Reeves. Aktor sięgnął po swój charakterystyczny granatowy garnitur, który połączył z ciemną koszulą, krawatem oraz krótkim szalikiem w hipsterski sposób zarzucony na szyję. Zaskoczyć mogły też kontrastujące, sznurowane buty, którym bliżej było na wyprawę trekkingową niż czerwony dywan. Na pierwszy plan wysuwała się jednak nowa, krótka fryzura aktora.

Alexandra i Keanu, czyli celebrity couple, która potrafi zaskakiwać

Keanu Reeves i Alexandra Grant zachwycili na gali nie tylko autorskim stylem. Aktor wraz z partnerką postanowili nie szczędzić sobie publicznie czułości. I choć 59-letni Reeves wielokrotnie mówił o tym, że jest zakochany i spełnia się w relacji z 54-letnią partnerką, to nikt nie spodziewał się jednak, że odważy się na namiętny pocałunek na oczach fotoreporterów. Najbardziej intrygująca para Hollywood po raz kolejny udowodniła, że wymyka się wszelkim przewidywaniom i stereotypom.

Marta Szwarc
Proszę czekać..
Zamknij