Znaleziono 0 artykułów
22.09.2023

Kibicuj uczestnikom 45. Maratonu Warszawskiego

22.09.2023
(Fot. materiały prasowe)

W niedzielę, 24 września, ulicami stolicy przebiegną uczestnicy maratonu. Z myślą o uczestnikach New Balance zaprasza przyjaciół i bliskich do okazania im wsparcia w ramach akcji Kibicuj Biegaczom.

Jak co roku ostatni weekend września to wielkie święto biegaczy. Wszystko za sprawą 45. Maratonu Warszawskiego i Warszawskiej Dychy. Już w niedzielę, 24 września, ulicami stolicy przebiegną prawdziwi pasjonaci. Jedni będą bili życiowe rekordy, inni pobiegną, żeby sprawdzić swoją wytrzymałość, a przy okazji dobrze się bawić. Tego dnia całe miasto kibicuje biegaczom.

(Fot. materiały prasowe)

Wspierać będą ich także bliscy i przyjaciele. Z myślą o nich New Balance przygotowało akcję Kibicuj Biegaczom, dzięki której każdy będzie mógł wesprzeć uczestników, doceniając ich zaangażowanie i wysiłek niezależnie od dystansu, czy czasu.

Stworzona przez markę strona – KibicujBiegaczom.pl – umożliwia wpisanie własnej wiadomości o maksymalnej długości  60 znaków. Do przygotowania wiadomości wystarczy numer startowy osoby, którą chcemy wesprzeć. Przesłane hasła będą wyświetlane na specjalnym monitorze przy wylocie tunelu przy ulicy Złotej, w strefie New Balance, czyli odpowiednio na 41. kilometrze trasy Maratonu Warszawskiego i 9. kilometrze Warszawskiej Dychy.

Redakcja Vogue.pl
Proszę czekać..
Zamknij