Znaleziono 0 artykułów
25.09.2022
Artykuł partnerski

Klinika piękna

25.09.2022
(Fot. Materiały prasowe)

Oto nowe, niezwykłe miejsce na urodowej mapie Warszawy. Tu nad dobrym samopoczuciem, zdrowiem, pięknem i harmonią można pracować w wyjątkowych okolicznościach. The.Clinic – jedna z najnowocześniejszych klinik medycyny estetycznej – właśnie rozpoczęła działalność. Dlaczego warto ją odwiedzić?

Medycyna estetyczna staje się częścią zdrowego stylu życia. Dziś korzystamy z zabiegów anti-aging nie tylko po to, by wyglądać lepiej, ale przede wszystkim po to, by lepiej czuć się we własnej skórze. Dlatego tak ważne jest kompleksowe i holistyczne podejście do urody, które wymaga wiedzy i doświadczenia specjalistów, zabiegów o udokumentowanej skuteczności oraz wreszcie miejsca z atmosferą, dzięki której chce się do niego wracać.

(Fot. Materiały prasowe)

The.Clinic to miejsce, w którym stawiamy na najnowocześniejsze technologie, najwyższej klasy specjalistów w swoich dziedzinach, innowacyjne zabiegi, dedykowaną linię dermokosmetyków The Dermocosmetics oraz kompleksowe podejście do potrzeb pacjentek i pacjentów w myśl hasła „enhance your beauty” – mówi dr Paweł Dybciak, dyrektor medyczny, współwłaściciel marek The.Clinic, The.Dermocosmetics, The.Hospital oraz członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.

(Fot. Materiały prasowe)

Medycyna w dobrych rękach

Mezoterapia, lifting twarzy czy zamykanie naczynek – niezależnie od celu wizyty i skali problemu, z którym przychodzimy do lekarza, pierwszy etap to diagnoza. Na początek dokładny wywiad medyczny, szczegółowa analiza stanu skóry oraz opracowanie programu leczenia. W medycynie estetycznej uroda ma ścisły związek ze zdrowiem, a założyciele The.Clinic rozumieją to doskonale.

(Fot. Materiały prasowe)

– W ofercie znalazł się szereg zabiegów odpowiadających na bardzo różnorodne problemy estetyczne oraz zdrowotne. Można znaleźć w niej zarówno zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, jak i dermatologii, chirurgii plastycznej czy ginekologii oraz urologii. Tworząc ofertę The.Clinic, z jednej strony wybierałem sprawdzone, najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne od wiodących dostawców, z drugiej zaś miałem ambicje pozyskania wybitnych ekspertów i to się udało. Kadra medyczna to osoby z wieloletnim doświadczeniem, różnych specjalności, w tym posiadające tytuły naukowe profesora oraz stopień doktora habilitowanego nauk medycznych – opowiada dr Paweł Dybciak.

(Fot. Materiały prasowe)

Sercem niezwykle bogatej oferty procedur odmładzających The.Clinic są lasery. – Jestem wielkim orędownikiem laseroterapii ze względu na potwierdzoną badaniami wszechstronność jej zastosowań, bardzo wysoką skuteczność, niską inwazyjność, brak konieczności przechodzenia uciążliwej rekonwalescencji oraz piękne, naturalne efekty. Zabiegi laserowe są w stanie odpowiedzieć na bardzo różnorodne, indywidualne potrzeby pacjentek i pacjentów – od minimalizacji zmarszczek, blizn, przebarwień, rozszerzonych porów czy rozstępów, przez zamykanie naczynek, leczenie trądziku, rumienia czy dolegliwości bólowych – tłumaczy dr Dybciak.

(Fot. Materiały prasowe)

Jednak urządzenia laserowe dostępne na rynku mogą się od siebie bardzo różnić jakością, a przez to skutecznością działania. W The.Clinic wybór padł na najlepsze, sprawdzone i certyfikowane technologie. Tylko wtedy mamy gwarancję najwyższego bezpieczeństwa oraz najlepszych możliwych efektów. A przecież w ramach zabiegów dokonywana jest ingerencja w nasz organizm. Korzystanie z usług w miejscach, które dysponują przestarzałym sprzętem czy zatrudniają osoby bez właściwego doświadczenia medycznego, może w najlepszym razie okazać się mało satysfakcjonujące pod kątem efektów, a w najgorszym nieraz nawet niebezpieczne dla zdrowia. Dlatego wybór właściwej kliniki jest tak ważny – komentuje dr Dybciak.

(Fot. Materiały prasowe)

Stylowe laboratorium

Tam, gdzie dba się o piękno, również powinno być pięknie, a w przypadku The.Clinic miejsce jest wyjątkowe. Klinika zajmuje trzy piętra zabytkowego i zrewitalizowanego budynku Laboratorium na terenie Browarów Warszawskich. – Tworząc The.Clinic, zależało nam na pozyskaniu najlepszej lokalizacji na rynku. Taką możliwość zyskaliśmy dzięki współpracy z Echo Investment. Poddany rewitalizacji budynek Laboratorium spełnił wszystkie nasze oczekiwania. Była to wymagająca inwestycja obejmująca trzy poziomy, kompletną przebudowę, a także aranżację powierzchni pod działalność medyczną. Powstały projekt pracowni Mokaa Architekci, który koresponduje z ideą nowoczesnej dzielnicy, korzysta ze współczesnego designu, a jednocześnie podkreśla swój historyczny charakter, spełnił wszystkie nasze oczekiwania. Daje nam to niewątpliwą satysfakcję i jest bardzo pozytywnie odbierane przez pacjentki oraz pacjentów i wszystkie osoby odwiedzające klinikę – mówi Grzegorz Godlewski, dyrektor zarządzający.

(Fot. Materiały prasowe)

Jednak to, co najmocniej przyciąga do miejsca, to jego atmosfera, którą tworzy zespół. – Chcemy zadbać o to, żeby wizyta w klinice była zawsze wyjątkowym doświadczeniem. Poza pozyskaniem wiodących na rynku rozwiązań technologicznych oraz specjalistów w swoich dziedzinach wyjątkowo dużo uwagi poświęcamy więc zapewnieniu komfortu wizyty. Luksusowe wnętrza, zaangażowany personel, zapewnienie prywatności oraz poczucia bezpieczeństwa, szeroki zakres usług, własna linia kosmetyków, obsługa pozabiegowa oraz ambicja bycia liderem w dostarczaniu zorientowanych na pacjentów rozwiązań – wszystkie te elementy są dla nas kluczowe – dodaje Grzegorz Godlewski.

Ilona Rechnio
Proszę czekać..
Zamknij