Znaleziono 0 artykułów
07.11.2023

Szarość modnym kolorem we wnętrzach

07.11.2023
Kolekcja mebli Zajc (Fot. Materiały prasowe)

Odcienie szarości w tym sezonie królują nie tylko w naszej garderobie. Świetnie sprawdzają się także we wnętrzach, o czym przekonują producenci mebli Zajc. W kuchni marki dominują szarości, maty i ryfle.

Marka Zajc zaprezentowała kuchnię z zabudową, w której główną rolę odgrywa wyspa wykończona naturalnym kwarcytem. Mebel będący wariacją na temat znanego modelu Monolith, wzbogacony został o szereg rozwiązań dopasowanych do potrzeb zabudowy. Na uwagę zasługują podświetlane szuflady-witryny, które zapewniają nowoczesny wygląd. Dodatkowym elementem, który pojawił się w realizacji, jest również schowany w suficie okap wyspowy Gaggenau. Po uruchomieniu opuszcza się na optymalną wysokość nad płytą indukcyjną.

Kolekcja mebli Zajc (Fot. Materiały prasowe)

Szarość we wnętrzu to rozwiązanie dla zwolenników minimalizmu

Czym wykończono zabudowę? Lakierem w kolorze antracytowym z matową teksturą. To idealne rozwiązanie dla zwolenników minimalizmu. Spójna kompozycja kuchni spełnia nie tylko funkcje praktyczne, lecz także reprezentacyjne. Wszystko za sprawą wysokiej jakości materiałów, idealnie dopasowanych form i ambientowego oświetlenia.

Istotą luksusu są detale

Producentem kuchni z zabudową jest marka ZAJC, która od lat przekonuje, że istotą prawdziwego luksusu są detale. Z tego też powodu wiele elementów mebli oferowanych przez markę wytwarzanych jest ręcznie, z rzemieślniczą starannością.

Patrycja Cichocka
Proszę czekać..
Zamknij