Znaleziono 0 artykułów
03.04.2020

Kolekcja Pull&Bear x Dom z papieru już w sprzedaży

03.04.2020
(Fot. materiały prasowe)

Na Netfliksie oglądamy czwartą część hiszpańskiego serialu, a w sklepie internetowym jednej z marek Inditexu kupujemy ubrania i dodatki inspirowane Profesorem i jego złodziejską ekipą.

„Dom z papieru” (w oryginale „La Casa de Papel”) to jeden z największych fenomenów popkulturowych ostatnich lat. Hiszpański serial, którego pierwszą część można było oglądać w 2017 roku, doczekał się właśnie czwartej odsłony (od 3 kwietnia na Netfliksie). Wszystkie sezony nie schodzą jednak z listy najpopularniejszych pozycji na platformie streamignowej.

(Fot. materiały prasowe)

Widzowie z całego świata, w tym z Polski, pokochali Profesora (Álvaro Morte) i jego ekipę. W pierwszych odcinkach okradli mennicę. W kolejnych mieli apetyt na więcej. Na gwiazdy udało się wykreować całą obsadę, na czele z charyzmatyczną Tokio (Úrsula Corberó). Ale emocje związane z „Domem z papieru” przekraczają doświadczenie filmowe. Czerwone kombinezony, ciężkie buty i maski Salvadora Dalego, które noszą złodzieje, stały się uniformem rewolucjonistów na całym świecie, a „Bella Ciao”, piosenka włoskich partyzantów z II wojny światowej, znów jest hymnem buntowników.

(Fot. materiały prasowe)

Właśnie do tych motywów nawiązuje kapsułowa kolekcja Pull&Bear inspirowana klimatem serialu. Utrzymana w całości w trzech kolorach, charakterystycznych dla serialu, czyli czerni, bieli i czerwieni, ekspresyjnymi, dynamicznymi i niepokojącymi napisami i nadrukami oddaje atmosferę produkcji.

(Fot. materiały prasowe)

Znalazły się w niej koszulki i bluzy pokryte nadrukami, logo i detalami nawiązującymi do opowieści. Jednym z kluczowych elementów jest czerwony kombinezon z dżinsu. Można też kupić dodatki – skarpetki, czapkę, torbę i kosmetyczkę. My nosimy ubrania i akcesoria do maratonu czwartej części. I potem, podczas domowej kwaratanny, bo wszystkie fasony są wygodne, miękkie i obszerne – idealne na czas spędzony w czterech ścianach. 

Anna Konieczyńska
  1. Moda
  2. Premiery
  3. Kolekcja Pull&Bear x Dom z papieru już w sprzedaży
Proszę czekać..
Zamknij