Znaleziono 0 artykułów
17.11.2023

Nowa kolekcja marki Bohema Clothing, która zasłynęła butami ze skóry kaktusa

17.11.2023
Kolekcja wegańskich butów Daily Steps od Bohema Clothing (Fot. Materiały prasowe)

Czy buty z roślinnych materiałów są możliwe? Tak, o czym przekonuje Bohema Clothing, która jako pierwsza w Polsce zapoczątkowała modę na tego rodzaju obuwie. Marka działa w duchu cruelty-free od samego początku swojego istnienia. Teraz, stawiając na zrównoważoną produkcję prezentuje nową kolekcję butów „Daily Steps” idealną zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.

Co znajdziemy w najnowszej linii? Wiele klasycznych modeli – marka zaprezentowała bowiem ponadczasowe trzewiki, masywne botki z kwadratowym noskiem, sztyblety w stylu smart casual oraz kowbojki będące must-have’em jesieni. Atutem wegańskiej kolekcji jest jej niezwykła uniwersalność. Bohema Clothing Idealnie sprawdzi się zarówno dla fanów minimalizmu jak i zwolenników ekstrawaganckich rozwiązań, którzy poprzez stylizacje pragną podkreślać swój indywidualny styl.

Kolekcja wegańskich butów Daily Steps od Bohema Clothing (Fot. Materiały prasowe)

To oni jako pierwsi stworzyli buty z kaktusa

Marka jako pierwsza na świecie stworzyła buty z kaktusa, w jej kolekcji znajdują się propozycje wykonane ze skóry winogron, a wszystkie produkty znajdujące się w ofercie są wegańskie. Czy trzeba wskazywać coś jeszcze, czym wyróżni się na tle innych marek? Zapewne nie jest to koniecznie, chociaż warto wspomnieć, że Bohema Clothing stawia na polskie rzemiosło i lokalną produkcję. Jako marka działająca w duchu cruelty-free nieustannie stara się szukać nowych rozwiązań i wprowadzać innowacyjne materiały.

Aleksandra Lipka
Proszę czekać..
Zamknij