Znaleziono 0 artykułów
01.07.2022

Królewski szyk Elżbiety II

01.07.2022
Fot. Getty Images

30 czerwca w ogrodach pałacu Holyrood, szkockiej rezydencji brytyjskich monarchów, odbyła się tradycyjna parada Królewskiej Kompanii Łuczników. Ku radości Brytyjczyków, na wydarzeniu pojawiła się Elżbieta II. Królowa wybrała na tę okazję monochromatyczną stylizację w odcieniu błękitu.

Królowa Elżbieta II od kilku dni przebywa w Szkocji, gdzie trwa Scotland Royal Week. 30 czerwca monarchini została zaproszona na paradę Reddendo – Królewskiej Kompanii Łuczników. Na ceremonię przybyła w błękitnej tweedowej sukience o fasonie płaszcza, który połączyła z kapeluszem w tym samym odcieniu. Stylizację uzupełniła rękawiczkami w odcieniu śmietankowej bieli oraz czarną torebką. Wpięła również dwie diamentowe broszki oraz założyła naszyjnik i kolczyki z perłami.

Fot. Getty Images

Niebieski kolor jest coraz popularniejszy na brytyjskim dworze. Królowa Elżbieta II, która przez lata znana była z zamiłowania do żywych, jaskrawych barw, zdecydowała się na stonowany błękitny look nie tylko podczas parady Reddendo, ale i gdy pozowała do portretu z okazji swojego platynowego jubileuszu. To także jeden z ulubionych kolorów księżnej Kate. Księżna Cambridge chętnie wybiera kreacje we wszystkich jego odcieniach, od ultramaryny po gołębi Wedgwood blue.

Wizyta w Szkocji jest pierwszym publicznym wystąpieniem Elżbiety II, od czasu jej platynowego jubileuszu w czerwcu w Londynie, kiedy świętowała 70 lat panowania na brytyjskim tronie.

Aleksandra Kupras
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Królewski szyk Elżbiety II
Proszę czekać..
Zamknij