Znaleziono 0 artykułów
14.12.2023

Królowa Hiszpanii Letycja w stylizacji z zamszowymi kozakami i elegancką bluzką oddaje władzę trendom

14.12.2023
Królowa Letycja (Fot. Getty Images)

Królowa Letycja nie bez powodu uważana jest za ikonę stylu i jedną z najlepiej ubranych monarchiń. Kiedy wymaga tego okazja, zachwyca majestatycznymi sukniami balowymi lub lśni w wieczorowych kreacjach, którymi oddaje hołd tradycji, ale równie doskonale stylizuje ubrania z sieciówek i z wyczuciem inspiruje się trendami. Tak jak ostatnio, kiedy zestawiła elegancką bluzkę w kolorze sezonu z supermodnymi zamszowymi kozakami.

Królowa Letycja jest niekwestionowaną miłośniczką czerwieni, a że to kolor tego sezonu, hiszpańska monarchini nosi ją wyjątkowo często. Ostatnio stylizacje królowej Letycji w czerwieni obejmowały nie tylko eleganckie suknie, ale także klasyczne garnitury. Nie od dziś wiadomo także, że szczególnym uwielbieniem hiszpańska królowa darzy motywy kwiatowe. Wspomniane wzory często wplata bowiem w swoje stylizacje. I mowa tu zarówno o wystawnych kreacjach, jak i torebkach czy biżuterii. Podczas swojego ostatniego wystąpienia postanowiła więc połączyć najmodniejszy kolor sezonu z kwiatowym printem. Jak zwykle, prezentowała się fenomenalnie.

Look królowej Letycji z czerwoną elegancką bluzką w roli głównej to świetna inspiracja na święta

Rodziny królewskie powoli przygotowują się do świąt. Księżna Kate i książę William zaprezentowali więc z okazji nadchodzącego Bożego Narodzenia kartkę świąteczną, a książę Monako Albert II wraz z księżną Charlene uczestniczyli w inauguracji wigilijnego jarmarku. Królowa Letycja wraz z mężem, królem Filipem VI, podchodzą jednak do grudniowego okresu w nieco inny sposób, przywołując świąteczną atmosferę stylizacjami, w których dominują wełniane swetry i modna w tym sezonie czerwień. Tym razem hiszpańska królowa swój ulubiony kolor miała nie tylko na bluzce, lecz także kwiatowym wzorze na spódnicy.

Królowa Letycja (Fot. Getty Images)

Królowa Hiszpanii Letycja nadaje ulubionym kwiatom iść królewskiego charakteru

W środę 13 grudnia żona króla Hiszpanii pojawiła się w Pałacu Królewskim w Madrycie, zachwycając w modnej stylizacji. Na spotkaniu z członkami Fundación Princesa de Girona zaprezentowała się bowiem w satynowej bluzce z okrągłym dekoltem w najmodniejszym odcieniu tego sezonu oraz czarnej spódnicy zdobionej kwiatowym motywem projektu domu mody Carolina Herrera. Całość królowa Letycja uzupełniła natomiast czarnymi dodatkami. Postawiła na skórzany pasek w talii, supermodne zamszowe kozaki i delikatną biżuterię.

Stylizacje królowej Letycji często są w kolorze modnej czerwieni

W ostatniej stylizacji królowa Letycja zdecydowała się na czerwień w postaci koszuli oraz maków na spódnicy. Wcześniej z chęcią stawiała także na garnitury we wspomnianym odcieniu, z których tworzyła monochromatyczne looki. Na takie rozwiązała się m.in. w przypadku kompletu, w którym pojawiła się na dorocznym posiedzeniu Rady Nadzorczej Instytutu Cervantesa.

Zobacz także:

Aleksandra Lipka
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Królowa Hiszpanii Letycja w stylizacji z zamszowymi kozakami i elegancką bluzką oddaje władzę trendom
Proszę czekać..
Zamknij