Znaleziono 0 artykułów
11.01.2022

Księżna Kate w biżuterii królowej Elżbiety i księżnej Diany

11.01.2022
Fot. Getty Images

9 stycznia księżna Kate Middleton skończyła 40 lat. Z tej okazji National Portrait Gallery udostępniła jej trzy nowe zdjęcia. Kate założyła do tych portretów biżuterię, należącą wcześniej do królowej Elżbiety i księżnej Diany.

Do imponujących kreacji Alexandra McQueena, jakie księżna Cambridge miała na sobie, pozując do portretów, dobrane zostały diamentowe i perłowe kolczyki. W zestawie z czerwoną asymetryczną sukienką wybrane zostały diamentowe kolczyki, te same, które Królowa Elżbieta założyła na ceremonię otwarcia nowej sesji parlamentu brytyjskiego w 2012 roku.

Na kolejnych dwóch zdjęciach Kate pozuje w perłowych kolczykach, które należały kiedyś do Lady Di. Księżna Walii dostała je przed ślubem z księciem Karolem w 1981 roku. Razem z białą tiulową sukienką cała stylizacja prezentuje się romantycznie. Kate oddała cześć Dianie, zakładając również jej perłową bransoletkę i szafirowy pierścionek zaręczynowy.

Księżna Cambridge często inspiruje się stylem Diany, zakładając podobne kreacje i dodatki, czy tworząc te same połączenia kolorystyczne.

Księżna Kate w w perłowych kolczykach, które należały kiedyś do Lady Di. 

Księżna Kate w diamentowych kolczykach, które Królowa Elżbieta założyła w 2012 roku.

Zuzanna Zasada
Proszę czekać..
Zamknij