Znaleziono 0 artykułów
02.09.2021

Inspirująca stylizacja: Księżniczka Wiktoria w garniturze

02.09.2021
(Fot. Getty Images)

Na tegorocznym tygodniu mody w Sztokholmie widziano mnóstwo dobrze ubranych gości. Uwagę zwróciła księżniczka Wiktoria w zjawiskowym garniturze.

Księżniczka Wiktoria udowodniła, że na wielkie wyjście nie trzeba włożyć sukni. Wybrała kremowy garnitur, pod który założyła top w tym samym kolorze. Zamiast fasonu oversize, z którego znani są skandynawscy styliści, Wiktoria zdecydowała się na bardziej klasyczny krój. Jednorzędową marynarkę podkreślającą talię zestawiła z luźnymi spodniami sięgającymi za kostkę. 

Z dodatków księżniczka wybrała złote kolczyki i wisiorek ze srebrnymi bransoletkami i zegarkiem. Delikatna biżuteria współgrała z szarą torebką i beżowymi szpilkami. Stylizację Wiktoria dopełniła gładkim kokiem. 

(Fot. Getty Images)

To nie pierwszy raz, kiedy Wiktoria gościła na sztokholmskim tygodniu mody. W lutym tego roku otworzyła wydarzenie przemową na temat zrównoważonego rozwoju.

Sztokholmski tydzień mody dobiega końca. Organizatorzy, tak jak przy poprzedniej edycji, zadbali o to, by oprócz podziwiania skandynawskiego designu, na evencie znalazło się miejsce na dyskusję na temat ochrony środowiska.

Zuzanna Żelazny
  1. Moda
  2. Street Style
  3. Inspirująca stylizacja: Księżniczka Wiktoria w garniturze
Proszę czekać..
Zamknij