Znaleziono 0 artykułów
21.08.2021

Kylie Jenner spodziewa się drugiego dziecka

21.08.2021
Fot. Getty Images

Influencerka udostępniła na Instagramie krótkie wideo, potwierdzając doniesienia, że ponownie zostanie mamą. Jenner i jej partner, raper Travis Scott wychowują już trzyletnią córkę Stormi.

Dynastia Kardashianów-Jennerów znów się powiększy. Niespełna miesiąc temu portal TMZ i wiele innych tytułów donosiły, że Kylie Jenner ponownie zostanie mamą. Teraz influencerka i najmłodsza miliarderka, która na początku sierpnia świętowała 24. urodziny, w końcu potwierdziła doniesienia. Podobnie jak przy pierwszej ciąży, Jenner udostępniła na Instagramie krótkie wideo, w którym dumnie zaprezentowała ciążowy brzuszek. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Kylie 🤍 (@kyliejenner)

Jenner spodziewa się drugiego dziecka z raperem Travisem Scottem. Para wychowuje już razem trzyletnią córkę Stormi. Jenner i Scott spotykali się od 2017 roku, dwa lata później ich drogi się rozeszły. Sytuację zmieniła pandemia, która na nowo zbliżyła ich do siebie.

Jenner udało się utrzymać pierwszą ciążę w zupełnej tajemnicy. Po narodzinach Stormi influencerka opowiedziała o doświadczeniu: „to było piękne, inspirujące i zmieniło moje życie”.

Jenner od zawsze podkreślała, że marzy o dużej rodzinie, a rola matki jest dla niej najważniejsza: – Bardzo chciałabym, żeby Stormi miała rodzeństwo. Dlatego bezustannie myślę o kolejnym dziecku – mówiła w jednym z wywiadów w październiku. 

Redakcja Vogue.pl
  1. Styl życia
  2. Społeczeństwo
  3. Kylie Jenner spodziewa się drugiego dziecka
Proszę czekać..
Zamknij