Znaleziono 0 artykułów
11.05.2021

Inspirująca stylizacja: Włoski szyk Lady Gagi

11.05.2021
Fot. Getty Images

Gwiazda filmu „House of Gucci” pojawiła się na ulicach Rzymu we włoskiej stylizacji, przypominającej te, które widzieliśmy na pierwszych zdjęciach z planu produkcji.

Kiedy na początku marca w sieci udostępniono pierwsze zdjęcia Lady Gagi w brązowym kolorze włosów, metamorfozę artystki od razu zaczęto wiązać z rozpoczęciem prac nad filmem „House of Gucci” Ridleya Scotta, w którym piosenkarka wcieli się w Patrizię Reggiani, żonę projektanta Maurizio Gucci’ego, oskarżoną o jego morderstwo. Na potrzeby filmu Gaga zmieniła się nie do poznania, a ekstrawaganckie stylizacje zamieniła na pełne przepychu kostiumy z lat 80-tych i 90-tych.

Fot. Getty Images

Weekendowe zakończenie zdjęć do produkcji postanowiła uczcić włoską stylizacją w stylu filmowej bohaterki. Na ulicach Rzymu pojawiła się w białym t-shircie z nadrukiem i brązowych chinosach, które uzupełniła czarną marynarką Sportmax i jedwabną apaszką Chanel. Za dodatki posłużyły jej okrągłe okulary Christiana Lacroix, torebka Valentino, lateksowe rękawiczki i panterkowa maseczka ochronna.

Aleksandra Lewandowska
Proszę czekać..
Zamknij